Gosia Pauka: "teraz czas na Eurowizję!" WYWIAD z gwiazdą Voice of Poland

2019-10-14 14:24 RW
Gosia Pauka - wywiad o Voice of Poland, płycie i piosence Miasto kobiet [WIDEO]
Autor: Universal Music Poland Gosia Pauka - wywiad o Voice of Poland, płycie i piosence Miasto kobiet [WIDEO]

Gosia Pauka to gwiazda, która zasłynęła za sprawą sukcesów w polskich programach talent-show. Wielu widzów może pamiętać Gosię z jej występów w Szansie na Sukces. Wokalistka dwukrotnie brała udział w tym programie. Za pierwszym razem zajęła I miejsce. Drugi występ też był sukcesem. Gosia zaśpiewała Smutny deszczyk z repertuaru Kabaretu Starszych Panów. Wykonanie zapewniło jej II miejsce. Artystka brała również udział w 9. edycji Voice of Poland. Ostatecznie odpadła na etapie półfinału, w drugim odcinku na żywo. Jak wspomina swój udział w programie? Przekonajcie się oglądając wideo - na ESKA.pl

Gosia Pauka reprezentantką Polski na Eurowizji 2020? Wywiad z gwiazdą The Voice of Poland zdradza wiele tajemnic. Artystka gościła w naszym ESKOWYM studio i opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z najbardziej muzycznym talent-show w Polsce. Oprócz tego przybliżyła nam szczegóły nadchodzącego wielkimi krokami - pełnego materiału. Kiedy płyta Gosi Pauki? Z kim współpracuje? Jak wspomina rywalizację z Marcinem Sójką? Odpowiedzi na te i inne pytania - w rozmowie Rafała Wróblewskiego z ESKA.pl z Gosią Pauką - wideo poniżej!

Jej inicjały GP mogą oznaczać tylko jedno: Girl Power! Kto widział Gosię Paukę na scenie w 9. edycji The Voice Of Poland (drużyna Patrycji Markowskiej) wie, że nie da się odzobaczyć i odusłyszeć tego wulkanu energii, kobiecości, wdzięku i nieprawdopodobnie mocnego wokalu. 

Dawno nie było na polskiej scenie wokalistki z taką energią i charyzmą jak Gosia! Nic dziwnego, bo jej boginiami muzycznymi są Beyonce, Sade i… Björk! Na okrągło mogłaby oglądać filmy Woody’ego Allena, Larsa von Triera i Pedro Almodovara. To ważne w jej życiu, bo, jak opowiada sama artystka: - 

Inspirują mnie ludzie, ich historie. Uważam, że to, co daje nam wolność, to nasze marzenia. Czuję się wolnym człowiekiem, bo spełniam swoje marzenia.

Urodziła się we Wrocławiu, wychowała w Środzie Śląskiej, na co dzień pracuje na scenie teatralnej. Obecnie współpracuje z Teatrem w Legnicy. Gosia nie tylko fantastycznie śpiewa, ale jest też znakomitą aktorką.

Najnowsze