Górniak nie wystąpi w The Voice of Poland! Ostro pojechała po Steczkowskiej

2022-07-04 11:37
Edyta Górniak i Justyna Steczkowska
Autor: Tomasz Zukowski/East News

Program The Voice of Poland cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Już we wrześniu widzowie będą mogli śledzić trzynastą edycję kultowego show. W jury nie pojawi się jednak Edyta Górniak. Wokalistka zdradziła, że powodem tej szokującej dla fanów decyzji jest fakt, iż musiałaby współpracować z Justyną Steczkowską.

Edyta Górniak oficjalnie zapowiedziała, że nie zobaczymy jej w The Voice of Poland. Popularna wokalistka, która w przeszłości oceniała zmagania uczestników muzycznego show, podjęła taką decyzję ze względu na głośny konflikt z inną polską diwą, Justyną Steczkowską. Nie jest tajemnicą, że stosunki między piosenkarkami są w ostatnim czasie mocno napięte. Konflikt eskalował pod koniec lutego, gdy Telewizja Polska zorganizowała koncert Solidarni z Ukrainą. Wśród gwiazd występujących na scenie nie zabrakło właśnie Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Ta druga zaskoczyła wszystkich, wyznając na scenie, że całe wynagrodzenie, jakie otrzymała za udział w show, przekazuje na cele charytatywne, dając tym samym do zrozumienia, że pozostałe gwiazdy również nie wystąpiły za darmo.

Nie zrobiłam tego po to, żeby kogokolwiek urazić, ani po to, żeby stawiać się w lepszym świetle. Zrobiłam to ponieważ uważam, że każdy koncert, modlitwa, dobre słowo niesie ze sobą dużo dobrego, ale potrzebna jest też realna finansowa pomoc niezbędna dla wszystkich tych, którzy przeżywają wojenne tragedie. Same serduszka i oznaczanie flagi to za mało, dlatego tak zrobiłam. Nie oceniam innych ludzi i nie oczekuje, żeby zachowywali się tak jak ja. Każdy niech robi to co uważa za słuszne i to co czuje - tłumaczyła.

Słowa artystki mocno uderzyły Edytę Górniak, która zarzekała się, że również zrezygnowała z otrzymania honorarium, a nawet zasugerowała, że jest gotowa spotkać się z Justyną Steczkowską w sądzie. Teraz przyznała, że przez udział Steczkowskiej nie pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland.

Justyna Steczkowska w Opolu. Stawia na nowe brzmienia!

Górniak rezygnuje z The Voice of Poland przez Steczkowską

W połowie czerwca poinformowano, że w jury programu ponownie zobaczymy Justynę Steczkowską. Zaproszenie do udziału w show otrzymała również Edyta Górniak. Wykonawczyni hitu Jestem kobietą zrezygnowała jednak z propozycji, jako powód podając obecność Steczkowskiej.

Nie przeprosiła mnie szczerze i nie wycofała swoich oskarżeń. To byłby potencjalny początek do jakichkolwiek rozmów. Póki co, dziś podczas Live na IG przekazałam wiadomość fanom, iż zrezygnowałam z zaproszenia do udziału w najbliższej edycji The Voice of Poland, bo zbyt mocno cenię sobie życzliwą, kreatywną, profesjonalną i normalną atmosferę współpracy. Moją decyzję przekazałam już dyrekcji Telewizji i Producentom programu. A dziś także fanom. Straciłam do Justyny zaufanie - wyznała w rozmowie z Faktem artystka.

Wcześniej, w rozmowie z Jastrząb Post, Górniak wyznała, że oczekuje przeprosin od koleżanki z branży. Myślicie, że się doczeka? Będzie wam jej brakować w The Voice of Poland?

Sonda
Będzie ci brakować Edyty Górniak w The Voice of Poland?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze