Gorąca 20 Premiery: Twenty One Pilots - Heathens || Sam Feldt x Lucas - Summer On You

i

Autor: fot. YouTube/Fueled By Ramen screen z teledysku twenty one pilots: Heathens (from Suicide Squad: The Album) [OFFICIAL VIDEO]

Gorąca 20 Premiery: Twenty One Pilots - Heathens || Sam Feldt x Lucas - Summer On You

2016-09-05 18:32

Sam Feldt x Lucas & Steve feat. Wulf - Summer On You oraz Twenty One Pilots - Heathens: premiery w Gorącej 20 w pierwszy poniedziałek września 2016! Nowości do listy hitów Radia ESKA usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Teledyski serwujemy Wam oczywiście na ESKA.pl

Twenty One Pilots - Heathens: 5.09.2016 to premiera w Gorącej 20! Duet artystów z Ohio ponownie próbuje swoich sił w propozycjach do listy hitów Radia ESKA. Ciekawe, czy z filmowym dziełem uda im się osiągnąć sukces na miarę singla Stressed Out. Na pocieszenie z okazji początku tygodnia mamy dla was dwie premiery w G20. Za drugą odpowiada ekipa: Sam Feldt x Lucas & Steve feat. Wulf - Summer On You. To tropikalny utwór, który poprawi wam humor w najbardziej szary i deszczowy dzień. Puoteck zaprasza na Gorącą 20 w Esce punktualnie od godziny 18:00, a za wasze głosy ma najnowsze płyty od najlepszych artystów!

Twenty One Pilots - Heathens: Premiera w G20

Nowa piosenka Twenty One Pilots pochodzi z albumu Suicide Squad. Kawałek zatytułowany Heathens to jeden z utworów promujących właśnie film Legion Samobójców 2016. Zyskał on popularność na całym świecie, co najlepiej widać w Global Liście. Amerykański duet właśnie za teledysk do swojego najnowszego numeru w czasie VMA 2016 otrzymał nagrodę w kategorii Best Rock Video. Warto przypomnieć, że Twenty One Pilots w Polsce 2016 wystąpi 3 listopada 2016 roku! Będzie to niezapomniane wydarzenie, podczas którego na pewno usłyszycie hity Stressed Out, Ride oraz nie powinno zabraknąć kawałka Heathens. 

Teledysk do premiery w Gorącej 20 prezentujemy poniżej. Zobaczcie przejmującą opowieść w muzycznym VIDEO:

 

Sam Feldt - Summer On You: Premiera w G20

Autorem drugiej premiery w Gorącej 20 Radia ESKA jest holenderski producent, remikser oraz twórca wielu hitów, Sam Feldt. Znacie go chociażby z nowej wersji przeboju pt. Show Me Love. Didżej tym razem zaprosił do współpracy Lucasa de Werta oraz Stevena Jansena, znanych jako Lucas & Steve. Efektem ich współpracy jest słoneczny i poprawiający nastrój kawałek "'Summer On You". Teledysk wywoła u was wspomnienia wakacji i lata 2016! Naszym zdaniem, to nowość, która wkrótce może znaleźć się na szczycie listy hitów Eski! Hit jesieni? Oceńcie sami!

Sam Feldt x Lucas & Steve feat. Wulf - Summer On You

 

RW