Gorąca 20 Premiery: Smolasty - Jestem, byłem, będę || BeMy - Oxygen [VIDEO]

2016-08-08 19:08
Gorąca 20 Premiery: Smolasty - Jestem, byłem, będę || BeMy - Oxygen [VIDEO]
Autor: fot. mat. prasowe Smolasty - Jestem, byłem, będę

Smolasty - Jestem, byłem, będę, a także BeMy - Oxygen - dwie premiery w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałki od młodych artystów usłyszycie po raz pierwszy na naszej antenie 8 sierpnia zaraz po godzinie 18:00! Teledyski + specjalne pozdrowienia od autora pierwszej premiery w G20 do zobaczenia na ESKA.pl!

Smolasty - Jestem, byłem, będę: 8.08.2016 to premiera w Gorącej 20! Jest to utwór o silnej relacji oraz uczuciu do pewnej dziewczyny, z drugiej strony jest to walka z ciemniejszą stroną i pokusami miasta, które próbują to zniszczyć. Jak dodał autor premiery w G20: - Kawałek ma przesłanie, że mimo popełnionych błędów cały czas czekam i wierzę w otrzymanie drugiej szansy. Mało tego Smolasty przygotował dla Was niespodziankę! Specjalne pozdrowienia dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA! W formie wideo zobaczycie je poniżej. 8 sierpnia do listy przebojów Eski dołączy również polsko-francuski zespół BeMy- Oxygen to ich świeże nagranie. Gorąca 20 startuje punktualnie o godzinie 18:00! Zaprasza Michał Michu Sobkowski.

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Smolasty - kim jest?

Smolasty - wokalista, producent i autor tekstów. Ma 21 lat i urodził się w Warszawie. Inspirują go muzyczni artyści tacy jak: Drake, Kid Ink czy m.in. Majid Jordan. Nie jest zamknięty na gatunki muzyczne, co najlepiej pokazuje początek jego kariery. Artysta zaczynał od tworzenia rapu i funku, co zaowocowało założeniem zespołu, w którym grał na gitarze. Do tej pory zasłynął ze współpracy z innymi artystami. Ma na koncie wyprodukowanie całego albumu ‘Lot022’ Kaza Bałagane, który został okrzyknięty najlepszym undergroundowym krążkiem w polskim rapie w 2015 roku. Poza muzyką jest wielkim fanem komiksów i kreskówek.

Z okazji premiery w G20 utworu Jestem, byłem będę, Smolasty nagrał dla Was specjalne video:

Smolasty - Jestem, byłem, będę: Premiera w G20

Piosenka pt. Jestem, byłem będę została wyprodukowana przez przez Smolastego i OLKA. Kawałek został zobrazowany teledyskiem, za który odpowiedzialna jest ekipa H D S C V M. Zobaczcie go już teraz:

 

BeMy - Oxygen - kim są autorzy premiery w G20?

BeMy to zespół, który założyli bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się w Bordeaux (Francja), ale ich rodzice pochodzą z Polski. Od najmłodszych lat interesowali się muzyką, przez co przeprowadzili się do Anglii. Udało im się pójść na studia muzyczne do prestiżowej szkoły Academy of Contemporary Musico. W 2013 roku po ukończeniu studiów przenieśli się do Warszawy. W Polsce zagrali na wielu znanych festiwalach (Woodstock czy Jarocin). Wzięli również udział w programie Must Be The Music, gdzie zajęli 2. miejsce. Warto dodać, że grupa BeMy 1 czerwca 2016 roku supportował koncert Maroon 5 w Polsce! 

BeMy - Oxygen: druga premiera w Gorącej 20! Indie-rockową grzałkę usłyszycie na antenie Radia ESKA  Czy to nowy Wasz ulubiony hit? Jeśli chcecie słuchać nagrania częściej, to zagłosujcie >>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywajPamiętajcie również, że macie szansę wygrać bilety na ESKA Music Awards! Wspierajcie swoich faworytów na ema.eskago.pl!

RW

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze