Gorąca 20 Premiery: Smolasty - Jestem, byłem, będę || BeMy - Oxygen [VIDEO]

2016-08-08 19:08
Gorąca 20 Premiery: Smolasty - Jestem, byłem, będę || BeMy - Oxygen [VIDEO]
Autor: fot. mat. prasowe Smolasty - Jestem, byłem, będę

Smolasty - Jestem, byłem, będę, a także BeMy - Oxygen - dwie premiery w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałki od młodych artystów usłyszycie po raz pierwszy na naszej antenie 8 sierpnia zaraz po godzinie 18:00! Teledyski + specjalne pozdrowienia od autora pierwszej premiery w G20 do zobaczenia na ESKA.pl!

Smolasty - Jestem, byłem, będę: 8.08.2016 to premiera w Gorącej 20! Jest to utwór o silnej relacji oraz uczuciu do pewnej dziewczyny, z drugiej strony jest to walka z ciemniejszą stroną i pokusami miasta, które próbują to zniszczyć. Jak dodał autor premiery w G20: - Kawałek ma przesłanie, że mimo popełnionych błędów cały czas czekam i wierzę w otrzymanie drugiej szansy. Mało tego Smolasty przygotował dla Was niespodziankę! Specjalne pozdrowienia dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA! W formie wideo zobaczycie je poniżej. 8 sierpnia do listy przebojów Eski dołączy również polsko-francuski zespół BeMy- Oxygen to ich świeże nagranie. Gorąca 20 startuje punktualnie o godzinie 18:00! Zaprasza Michał Michu Sobkowski.

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Smolasty - kim jest?

Smolasty - wokalista, producent i autor tekstów. Ma 21 lat i urodził się w Warszawie. Inspirują go muzyczni artyści tacy jak: Drake, Kid Ink czy m.in. Majid Jordan. Nie jest zamknięty na gatunki muzyczne, co najlepiej pokazuje początek jego kariery. Artysta zaczynał od tworzenia rapu i funku, co zaowocowało założeniem zespołu, w którym grał na gitarze. Do tej pory zasłynął ze współpracy z innymi artystami. Ma na koncie wyprodukowanie całego albumu ‘Lot022’ Kaza Bałagane, który został okrzyknięty najlepszym undergroundowym krążkiem w polskim rapie w 2015 roku. Poza muzyką jest wielkim fanem komiksów i kreskówek.

Z okazji premiery w G20 utworu Jestem, byłem będę, Smolasty nagrał dla Was specjalne video:

Smolasty - Jestem, byłem, będę: Premiera w G20

Piosenka pt. Jestem, byłem będę została wyprodukowana przez przez Smolastego i OLKA. Kawałek został zobrazowany teledyskiem, za który odpowiedzialna jest ekipa H D S C V M. Zobaczcie go już teraz:

 

BeMy - Oxygen - kim są autorzy premiery w G20?

BeMy to zespół, który założyli bracia Mattia i Elie Rosinski. Urodzili się w Bordeaux (Francja), ale ich rodzice pochodzą z Polski. Od najmłodszych lat interesowali się muzyką, przez co przeprowadzili się do Anglii. Udało im się pójść na studia muzyczne do prestiżowej szkoły Academy of Contemporary Musico. W 2013 roku po ukończeniu studiów przenieśli się do Warszawy. W Polsce zagrali na wielu znanych festiwalach (Woodstock czy Jarocin). Wzięli również udział w programie Must Be The Music, gdzie zajęli 2. miejsce. Warto dodać, że grupa BeMy 1 czerwca 2016 roku supportował koncert Maroon 5 w Polsce! 

BeMy - Oxygen: druga premiera w Gorącej 20! Indie-rockową grzałkę usłyszycie na antenie Radia ESKA  Czy to nowy Wasz ulubiony hit? Jeśli chcecie słuchać nagrania częściej, to zagłosujcie >>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywajPamiętajcie również, że macie szansę wygrać bilety na ESKA Music Awards! Wspierajcie swoich faworytów na ema.eskago.pl!

RW

Najnowsze