Gorąca 20 Premiery: Kasia Popowska - Przyjdzie Taki Dzień i David Guetta - Lovers On The Sun ft. Sam Martin [VIDEO]

2014-06-30 17:23

W ostatni dzień czerwca w Gorącej 20 mamy dla Was aż dwie premiery. Pierwszą z nich jest utwór Kasi Popowskiej Przyjdzie Taki Dzień. Druga propozycja to Lovers On The Sun od Davida Guetty z udziałem Sama Martina. Posłuchaj tych utworów tuż po godz. 18.00 na antenie Radia ESKA!

Gorąca 20 Premiery: w poniedziałek 30 czerwca mamy dla Was aż dwie premiery. Pierwszą z nich jest utwór Kasi Popowskiej pt. Przyjdzie Taki Dzień. Druga propozycja to Lovers On The Sun od Davida Guetty z udziałem Sama Martina. Posłuchaj tych utworów tuż po godz. 18.00 na antenie Radia ESKA i już teraz na ESKA.pl!

Kasia Popowska to młoda polska piosenkarka. Polscy telewidzowie mogą ją pamiętać z występu w programie Mam Talent, gdzie brawurowo wykonała przebój Leonarda Cohena Hallelujah. Kasię można było także usłyszeć w polskiej wersji animowanego filmu Disneya Zaplątani w śpiewanych partiach Roszpunki. Najnowszy singiel Kasi Popowskiej - Przyjdzie Taki Dzień ma już prawie 300 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube.

Lovers On The Sun ft. Sam Martin to kolejna propozycja od Davida Guetty. Francuski DJ tym razem prezentuje typowo wakacyjny numer. Czy Lovers On The Sun ma szansę stać się jednym  hitów lata?


Pamiętajcie, że na te i inne piosenki możecie głosować tutaj >>> Gorąca 20


Kasia Popowska - Przyjdzie Taki Dzień