Gorąca 20 Premiery: Agnieszka Chylińska - Królowa łez || Fifth Harmony - That's My Girl

i

Autor: fot. mat. prasowe Agnieszka Chylińska - Królowa łez

Gorąca 20 Premiery: Agnieszka Chylińska - Królowa łez || Fifth Harmony - That's My Girl

2016-09-30 15:04

Agnieszka Chylińska - Królowa łez oraz Fifth Harmony - That's My Girl: nowe piosenki w propozycjach do Gorącej 20! Który utwór dotrze wyżej? Oceńcie na ESKA.pl! Nie przegapcie najnowszego notowania i dowiedzcie się, co aktualnie rządzi na rynku muzycznym!

Agnieszka Chylińska - Królowa łez: premiera w Gorącej 20! Zupełnie nowa piosenka Agnieszki Chylińskiej w propozycjach do listy przebojów Eski zadebiutuje już 30 września po godzinie 18:00. Artystka po siedmiu latach przerwy niespodziewanie wydała swój drugi studyjny album. Tym razem wokalistka postanowiła połączyć rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Jak jej to wyszło? Ocenić możecie poniżej. W piątek usłyszycie dwie premiery w G20. Za drugą odpowiadają przepiękne kobiety z zespołu Fifth Harmony! That's Girl to kolejny singiel, którym promują swoją płytę zatytułowaną 7/27. Która nowa piosenka Eski podoba się Wam bardziej? Głosujcie już teraz na ESKA.pl! Puoteck zaprasza na Gorącą 20 punktualnie o godzinie 18:00.

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Agnieszka Chylińska w G20 - Królowa łez

Agnieszka Chylińska bez zapowiedzi, bez wcześniej singli wypuściła swój nowy album, a wraz z nim teledysk! Wokalistka zamknęła swoją dyskografię wraz z wydaniem krążka pt. Modern Rocking w 2009 roku. Wówczas megahitem było nagranie Nie mogę cię zapomnieć. Ciekawe, czy nowy przebój legendarnej piosenkarki również kilkukrotnie dotrze do miejsca 1. Gorącej 20.

Kawałek pt. Królowa łez znajdziecie na płycie Forever Child. To album świadczący o tym, iż Agnieszka Chylińska nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu 'nigdy taką samą'.

Agnieszka Chylińska - Królowa łez - oceniajcie w Gorącej 20 Radia ESKA!

 

Fifth Harmony premiera w G20 - That's Girl

That's Girl to trzeci singiel z płyty 7/27. Wcześniej krążek promował hit Work From Home, a także All In My Head (Flex). Najnowszy singiel został wyprodukowany przez autora hitu Oops!... I Did It Again czy If U Seek Amy, Alexandra Konlunda. Tekst napisała piosenkarka, Tinashe. Kawałek obok Rise Katy Perry pojawił się w filmie promocyjnym Igrzyska Olimpijskie Rio 2016.

Fifth Harmony - That's Girl: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Jak długo potrwa Wam umieszczenie nagrania w ścisłym zestawieniu? Do dzieła! 

 

RW