Gorąca 20 Premiery: Adam Lambert – Another Lonely Night i Bednarek feat. Staff - Euforia

2015-08-17 17:31
Adam Lambert || Kamil Bednarek
Autor: fot. Bulls || WBF Adam Lambert || Kamil Bednarek

Adam Lambert zanim na scenie ESKA Music Awards 2015, to w Gorącej 20 Radia ESKA. I nie chodzi tu o międzynarodowy hit zagranicznej gwiazdy EMA 2015 Ghost Town. Na Eskowej liście przebojów Adam Lambert premierowo z Another Lonely Night - kandydatem na nowy, gorący przebój. To wszystko w towarzystwie Bednarka ze Staffem i ich Euforii. Odpalcie kawałki już teraz i głosujcie na swoje ulubione propozycje G20!

Odliczając do ESKA Music Awards 2015 w Gorącej 20 Radia ESKA 17 sierpnia gościmy naszą zagraniczną gwiazdę gali. Adam Lambert w Radiu ESKA brzmieć ma szansę teraz już nie tylko dzięki przebojowemu Ghost Town, bo zapraszamy Was właśnie na premierę jego kolejnego numeru z płyty The Original High o potencjale mega hitu! Audio Another Lonely Night Adama Lamberta do posłuchania na dole strony. Kto wie, może właśnie ten numer artysta zdecyduje się zaśpiewać w Szczecinie, gdzie już 29 sierpnia porwie Eskowiczów swoim show.

Adam Lambert na ESKA Music Awards 2015

Przypomnijmy, że Adam Lambert na ESKA Music Awards 2015 jest główną gwiazdą wieczoru. Szykuje się więc pełna muzycznych emocji na najwyższym poziomie ceremonia, na którą wokalista zaprosił Was osobiście i to po polsku! Piosenkarz nie jest jedyną zagraniczną gwiazdą imprezy. Na scenie zobaczymy także Hurts. Do tego oczywiście plejada polskich wykonawców.

Gorąca 20 - premiery

Oprócz Another Lonely Night Adama Lamberta w G20 Radia ESKA 17 sierpnia premierowo także Euforia zespołu Bednarek ze Staffem. Utwór promuje album Oddycham.

>> WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM!
Polub fanpage Radia ESKA na Facebooku i zobacz Jankesa śpiewającego „Thank You Very Much” w sukni Margaret na gali ESKA Music Awards 2015!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Na obydwie premiery możecie głosować w internecie. To od Was zależy, czy dotrą na podium naszej listy przebojów. Gramy od poniedziałku do piątku od 18.00.

JB

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze