Gorąca 20 Premiera: Zedd & Aloe Blacc - Candyman. Znacie oryginał?

2016-03-09 16:53
G20 Premiera: Zedd Candyman
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Zedd & Aloe Blacc - Candyman

Zedd & Aloe Blacc - Candyman: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w środę, 9 marca. Nowa piosenka rosyjsko-niemieckiego producenta dołączy do propozycji listy hitów Eski zaraz po godzinie 18:00. W tym tygodniu do wygrania bilety na koncert Macklemore oraz debiutancka płyta Alvaro Solera!

Gorąca 20 Radia ESKA - kultowa lista przebojów, na której znajdziecie najpopularniejsze hity w Polsce! Oprócz nich codziennie w propozycjach pojawia się nowa piosenka. W środę, 9.03.16 premiera: Zedd & Aloe Blacc - Candyman. To już kolejny hit w G20 od rosyjsko-niemieckiego producenta, z którym może znaleźć się na wysokich miejscach. Wszystko jednak zależy od Waszych głosów! Przypominamy, że w tym tygodniu do wygrania debiutancka płyta Alvaro Soler pt. Eterno Agosto oraz bilety na koncert Macklemore & Ryan Lewis!

>>> Gorąca 20 - Wasze głosy, Wasze hity

Zedd w G20

Anton Zaslavski, bardziej znany pod pseudonimem Zedd. Niemiecko-rosyjski producent muzyczny stał się rozpoznawalny po wygraniu konkursu organizowanego przez Beatport - na najlepsze wykonanie remiksu. W 2012 muzyk podpisał kontrakt z Interscope Records i wydał swój debiutancki singiel "Spectrum" z wokalem Matthew Komy. Nieco później wspólnie z Maxem Martinem wyprodukował Beauty and the Beat, Justina Biebera. Oficjalnie pierwszym singlem, który dzięki Waszym głosom osiągnął sukces w Gorącej 20 Radia ESKA - był hit "Stay The Night" z Hayley Williams. Później tryumfy święcił przebój, który DJ wyprodukował dla Ariany Grande - Break Free. Jednym z hitów wakacji zostało nagranie "Beautiful Now". Kawałek w liście hitów Eski był 1 raz był na miejscu 1., 3x2, 1x3. Czy nowe dzieło Zedda będzie się cieszyć tak dużą popularnością?

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

Candyman: premiera w G20

Candyman - to utwór, który został stworzony ze względu na 75. rocznicę powstania kultowych cukierków M&M;’s. Nowa wersja powstała na bazie utworu "The Candy Man" Sammy'ego Davis Juniora. Gościnnie w remake'u na wokalu pojawił się Aloe Blacc. 

Zedd oficjalnie promuje nim swoje nadchodzące - trzecie studyjne wydawnictwo. 

Zedd & Aloe Blacc - Candyman: premiera w Gorącej 20 w środę, 9 marca. Jeśli się Wam podoba i chcecie słyszeć te nagranie częściej, to zagłosujcie w ramach Gorącej 20. W tym tygodniu w zamian za Wasze głosy mamy dla Was debiutancką płytę Eterno Agosto - Alvaro Solera oraz bilety na koncert Macklemore'a & Ryana Lewisa w Łodzi!

RW

Najnowsze