Years & Years  - Desire w Gorącej 20

i

Autor: fot. Years & Years / Facebook Years & Years - Desire w Gorącej 20

Gorąca 20 Premiera: Years & Years - Desire. Elektroniczny pop prosto z Londynu [AUDIO]

2014-10-25 18:55

Years & Years - Desire to sobotnia premiera w Gorącej 20. Zespół aktora Olly'ego Alexandra niedawno grał w Polsce, a teraz prezentuje nowy singiel. Posłuchaj utworu Desire na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl

Years & Years - Desire to premiera w sobotę 25.10.2014 w Gorącej 20. Słuchaj najnowszej propozycji zespołu aktora Olly'ego Alexandra na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl.

Nową piosenkę Years & Years z pewnością będzie można usłyszeć na żywo jeszcze tej jesieni. Zespół ma zaplanowane koncerty na terenie Europy. Kontynuacja trasy koncertowej odbędzie się w lutym i marcu 2015 roku podczas serii koncertów w Wielkiej Brytanii. Polscy fani Years & Years muszą na razie uzbroić się w cierpliwość.

Years & Years mieli już okazję zaprezentować się polskiej publiczności. Brytyjski zespół był jednym z wykonawców festiwalu Tauron Nowa Muzyka w sierpniu 2014 roku w Katowicach. Pamiętajcie, że stronie >>> eska.pl/goraca20 możecie głosować na swoje ulubione przeboje i zgłaszać własne propozycje do listy przebojów Radia ESKA.

Podoba się Wam nowy singiel od chłopaków z Years & Years?

Years & Years - Desire