X Ambassadors

i

Autor: fot. YouTube/XAmbassadorsVEVO Gorąca 20 Premiera: X Ambassadors - Renegades. Kim jest zespół z Gorącej 20?

Gorąca 20 Premiera: X Ambassadors - Renegades. Kim jest zespół z Gorącej 20?

2015-11-09 17:45

X Ambassadors - Renegades, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Jest to tym samym pierwsza w tym tygodniu nowa piosenka w propozycjach do listy hitów Eski. Wybrzmi ona już dziś, 9 listopada 2015 roku po godzinie 18:00! Na Eska.pl mamy dla Was teledysk do Renegades, a także informacje na temat X Ambassadors! Sprawdźcie!

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej - premiera! Dziś po raz pierwszy zostanie zagrana piosenka Renegades, należąca do grupy X Ambassadors. Zespół swoją działalność na rynku muzycznym rozpoczął w 2009 roku, jednak dopiero 6 lat później wydał debiutancki album! To właśnie z płyty pt. VHS, pochodzi premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Utwór Renegades, po raz pierwszy na antenie wybrzmi już dziś - 9 listopada 2015 roku po godzinie 18:00! W komentarzach możecie dać znać, czy kawałek ma szanse zostać Eskowym hitem

Kim jest X Ambassadors?

Zespół z Nowego Jorku formuje Sam Harris, Casey Harris, Noah Felshuh i Adam Levin. Rockowa grupa muzyczna na rynku zadebiutowali wydając EPkę "Ambassadors" - było to w 2009 roku. Fani długo musieli czekać na pełnowymiarowe wydawnictwo. Ukazało się ono dopiero 30 czerwca 2015 roku! To właśnie z albumu pt. "VHS" pochodzi numer "Renegades". Za jego produkcje odpowiada Alex da Kid, który czuwał nad takimi tytułami jak: Airplanes (B.o.B), Love the Way You Lie (Eminema), Radioactive, Demons, On Top of the World (Imagine Dragons), Under the Sun (Cheryl), czy m.in. I Need A Doctor (Dr Dre, Eminema i Skylar Grey)! Ciekawe, czy "Renegades", to kolejny sukces tego producenta? Zapewne tak!

Wokalista grupy, Sam Harris, w jednym z wywiadów powiedział: - Dedykujemy tę piosenkę wszystkim, którzy wyparli się swoich dotychczasowych przekonań. Wszystkim renegatom. Warto przypomnieć o tym, że zespół X Ambassadors, pojawił się niegdyś w nagraniu: Zedd'a, Skylar Grey, czy Eminema!

Renegades premiera w Gorącej 20

Pierwszy raz kawałek "Renegades" od X Ambassadors usłyszycie już 9 listopada 2015 - po godzinie 18:00. Czy ta premiera w Gorącej 20 ma szanse na sukces? Dajcie znać w komentarzach, a także głosując w ramach listy przebojów Eski. Wasze głosy, jak zwykle nagradzamy najnowszymi i najlepszymi płytami >>> ZAGŁOSUJ

>>>Sprawdź, jak się rano obudzić z dobrym humorem - przetestowany sposób! #sprawdzoneinfo

X Ambassadors - Renegades teledysk

 

i jeszcze wersja teledysku z tekstem:

 

RW