Gorąca 20 Premiera: Wkręceni (High Life) - Doda i Tonight In Babylon - Loverush UK ft. Bryan Adams [AUDIO]

2013-10-10 20:00

Wkręceni (High Life) - Doda i Tonight In Babylon - Loverush UK ft. Bryan Adams to dwie hot premiery w Gorącej 20 Radia ESKA 10 października 2013 roku. Czy nowa piosenka Dody podbije serca słuchaczy? A może będzie to klubowe Tonight In Babylon? Posłuchaj i głosuj teraz!

Wkręceni (High Life) - Doda, czyli cała nowa piosenka po raz pierwszy w Radiu ESKA w Gorącej 20 10 października 2013 roku. Kawałek tuż po premierze na naszej antenie będzie dostępny także na naszej stronie, m.in. w tym artykule. Debiutancko zagranemu w G20 Wkręceni (High Life) od Dody towarzyszyć będzie również Tonight In Babylon - Loverush UK ft. Bryan Adams. Kto porwie słuchaczy?


Fani Dody są pewni, że będzie to właśnie ich idolka. Nie da się ukryć, że nowa Doda na jesień 2013 zaskakuje. Kawałek nie tylko zapowiada najnowszą, trzecią płytę wokalistki, ale także jest singlem promującym film Wkręceni w reżyserii Piotra Wereśniaka. O czym będą Wkręceni? Sprawdź klikając TUTAJ>>>.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze