Gorąca 20 Premiera: will.i.am feat. Pia Mia - Boys & Girls || Graham Candy - Back Into It

2016-04-08 17:09
premiery w g20 will.i.am feat. Pia Mia - Boys & Girls
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: will.i.am feat. Pia Mia - Boys & Girls || Graham Candy - Back Into It

will.i.am feat. Pia Mia - Boys & Girls oraz Graham Candy - Back Into It: dwie premiery w G20 na zakończenie tygodnia! Tych artystów z pewnością doskonale znacie. Ich nowe propozycje do listy przebojów Eski usłyszycie już w piątek, 8.04.16 po godzinie 18:00. Więcej na ten temat dowiecie już teraz - na ESKA.pl

Gorąca 20 - lista przebojów Radia ESKA, w której znajdziecie najpopularniejsze hity w Polsce i nowości muzyczne 2016 w propozycjach! Mowa o kawałkach, które usłyszycie w ramach premiery w G20. W deszczowy piątek, 8 kwietnia 2016 po raz pierwszy w propozycjach pojawi: will.i.am feat. Pia Mia - Boys & Girls. Lider Black Eyed Peas szykuje materiał na swój pierwszy od trzech lat studyjny album. I jest to jego zapowiedź. Dziś również swój debiut na antenie Eski będzie mieć nagranie Graham Candy - Back Into It. Utwór nowozelandzkiego piosenkarza ma szanse powtórzyć sukces hitu She Moves (Far Away) z Alle Farben. Wszystko zależy wyłącznie od Waszych głosów, za które Puoteck ma dla Was płyty ZAYNa Malika pt. Mind of Mine. Gorąca 20 Radia ESKA rozpocznie się tradycyjnie o godzinie 18:00!

>>> Gorąca 20 - Słuchaj, głosuj, wygrywaj

Premiera w G20: will.i.am - Boys and Girls 

will.i.am powraca na rynek muzyczny. Muzyk swój ostatni singiel - Fall Down z Miley Cyrus - wydał w kwietniu 2013 roku, kiedy to promował swoją czwartą studyjną płytę zatytułowaną #willpower. Tym razem wszechstronny artysta podjął współpracę z inną amerykańską gwiazdą. Przy numerze "Boys and Girls" gościnnie pojawiła się Pia Mia. Warto dodać, że lider Black Eyed Peas w wywiadzie dla Capital FM Londyn, na temat rozpadu swojej grupy, powiedział: - Nigdy nie powinniśmy byli przestawać nagrywać razem. Mam złamane serce nawet z tego powodu, że w ogóle muszę mówić o jakiejś reaktywacji. Jednocześnie zasugerował szybki powrót grupy do studia nagraniowego! Na razie jednak musimy zadowolić się jego solowym nagraniem:

will.i.am - Boys & Girls

 

Graham Candy: kim jest autor drugiej premiery w G20?

Graham Candy urodził się w Nowej Zelandii, ale na co dzień mieszka w Niemczech. Piosenkarz zostawił swój rodzinny kraj, by rozpocząć karierę muzyczną.  Swego czasu oprócz muzyki zajmował się również tańcem i aktorstwem. Z sukcesami w dzieciństwie święcił tryumfy do branży filmowej. Jeśli chodzi o muzykę, artysta współpracował z DJ-em, który dał się poznać pod pseudonimem Alle Farben. Melodie, które serwuje spodobały się słuchaczom w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii i w Polsce! Ich wspólne nagranie "She Moves (Far Away)" zostało również hitem w Gorącej 20. Graham Candy pojawił się również na płycie Robina Schulza. Wszystko za sprawą utworu "4 Life".

Back Into It jest trzecim oficjalnym singlem Graham Candy. Piosenka pojawi się jako druga premiera w G20 już w piątek, 8.04.16. Teledysk do nagrania prezentujemy poniżej:

 

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

RW

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze