Gorąca 20 Premiera: Valerio M & Tony La Rocca ft. Kiello - Enamorada. Gorące rytmy na zimowe dni! [VIDEO]

2014-02-01 17:31

Nowości muzyczne Radia ESKA zawsze w Gorącej 20, która 1 lutego 2014 roku premierowo ma dla Was Valerio M & Tony La Rocca z gościnnym udziałem Kiello w kawałku Enamorada. Gorące rytmy idealnie sprawdzą się w zimowe dni w głośnikach każdego Eskowicza. Zobacz teledysk do Enamorada i głosuj na numer w G20 już teraz!

Gorąca 20 Radia ESKA nie przestaje serwować nowości muzycznych na 2014 rok i zaskakuje kolejnymi premierami. 1 lutego 2014 roku po raz pierwszy na naszej antenie usłyszycie kawałek zatytułowany Enamorada od Valerio M & Tony La Rocca z Kiello. Na stronie serwujemy też teledysk do piosenki.

Najlepsze teledyski 2014 - wybierz zwycięzcę STYCZNIA i zobacz nowe klipy na ESKA.pl!>>>

Mimo że Enamoradę mogliście już słyszeć późną jesienią 2013 roku, to gorące rytmy kawałka sprawdzą się naszym zdaniem idealnie dopiero teraz, kiedy za oknem kupa śniegu i temperatura poniżej 0 ;). Całość uzupełniają skąpo ubrane panie towarzyszące artystom w klipie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze