Gorąca 20 Premiera: Tujamo & Taio Cruz - Booty Bounce. Hit na imprezy w wersji z wokalem!

2016-02-16 16:40
Gorąca 20 Premiera: Tujamo & Taio Cruz - Booty
Autor: fot. Bulls Gorąca 20 Premiera: Tujamo & Taio Cruz - Booty. Hit na imprezy w wersji z wokalem!

Tujamo & Taio Cruz - Booty Bounce: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA we wtorek, 16 lutego! Imprezowy hit już wkrótce dojdzie na miejsce 1. listy przebojów Eski?  Wszystko zależy od Was! Oddając głosy na G20 macie szanse wygrać debiutancki album Shawna Mendesa i płytę Sii!

Od zawsze najpopularniejsze hity w Polsce znajdziecie w jednym miejscu - w Gorącej 20 Radia ESKA! Oprócz nich codziennie do grona propozycji dołącza nowa piosenka. We wtorek, 16 lutego 2016 premiera w G20 to: Tujamo & Taio Cruz - Booty Bounce. Ten mocno imprezowy kawałek ma szanse znaleźć się na liście z Waszymi ulubionymi Eskowymi hitami, ale by tak było - potrzebne są głosy, za które w tym tygodniu mamy dla Was płyty Handwritten - Shawna Mendesa i This is Acting od Sii.

>>> Gorąca 20 Wasze głosy, Wasze hity

Kim jest Tujamo?

Tujamo, a tak naprawdę Matthias Richter - 28-letni niemiecki DJ, producent, który na dobre rozpoczął swoją muzyczną karierę mają 17 lat. Wygrał konkurs młodych talentów i stał się rezydentem jednego z lokalnych klubów. Pierwszym singlem, z którym muzyk odniósł sukces był kawałek pt. "Dr. Who" z Plastic Funk. Artysta dostał wówczas wsparcie czołówki najpopularniejszych DJ-ów na świecie! Jego singiel w swoich setach grał m.in. Avicii, Tiesto, David Guetta czy grupa Major Lazer.

Booty Bounce: Premiera w G20

Wielki imprezowy hymn doczekał się wersji z wokalem! Instrumentalna wersja nosi tytuł "Booty Bounce" i cieszyła się ogromną popularnością wśród klubowiczów na całym świecie. Teraz jednak, niemiecki producent postanowił wprowadzić w swój szlagierowy przebój ogromne zmiany. Gościnnie swojego głosu użyczył bowiem Taio Cruz! 

 

Tujamo & Taio Cruz - Booty Bounce po raz pierwszy w Gorącej 20 Radia ESKA wybrzmi we wtorek, 16 lutego po godzinie 18:00! Na utwór będziecie mogli głosować tuż po zakończeniu dzisiejszego notowania. W zamian za to mamy dla Was płyty Shawna Mendesa - Handwritten i Sii - This Is Acting. Zagłosuj i wygraj!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze