Gorąca 20 Premiera: The Weeknd szokuje w teledysku Starboy! 4 najmocniejsze momenty z VIDEO

i

Autor: fot. YouTube/TheWeekndVEVO screen z teledysku The Weeknd - Starboy ft. Daft Punk

Gorąca 20 Premiera: The Weeknd szokuje w teledysku Starboy! 4 najmocniejsze momenty z VIDEO

2016-10-03 16:09

The Weeknd & Daft Punk - Starboy: 3 października 2016 roku, to nowa piosenka w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA! Oceniajcie, czy będzie wielkim hitem. Klip do Starboy już jest bardzo popularny. Wszystko ze względu na szokujące sceny, które zobaczycie już teraz na ESKA.pl!

The Weeknd & Daft Punk - Starboy: 3.10.2016 to premiera w Gorącej 20! Odpalcie Radio ESKA punktualnie o godzinie 18:00, by nie przegapić radiowej emisji potencjalnego hitu. Artyści jakiś czas temu zaprezentowali teledysk do Starboy. W sieci nieustannie cieszy się on popularnością, a wszystko ze względu na doskonałe, choć trzeba przyznać mocne sceny. Jeśli nie wiecie, o których mówimy - 4 najlepsze momenty z klipu prezentujemy poniżej - oczywiście na ESKA.pl! Jeśli podoba się Wam nowa piosenka w propozycjach do listy przebojów Eski, nie zapomnijcie na nią zagłosować! Puoteck ma dla was najnowsze płyty od najlepszych wykonawców. 

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

The Weeknd nowa piosenka 2016 - Starboy

The Weeknd piosenką Starboy zapowiada swój trzeci studyjny album o tym samym tytule. Piosenkarz z Kanady zapowiedział, że krążek w sprzedaży pojawi się 22 listopada 2016! Dwukrotny laureat Grammy, nominowany do Oscara osiąga kolejny sukces. Niedawno singiel Starboy pobił rekord odsłuchań w serwisach streamingowych już w pierwszych dniach po premierze. W 24 godziny kawałek został odsłuchany ok. 17 milionów razy! 

W dużej części to zasługa francuskiego duetu Daft Punk. Producenci wielokrotnie już pokazali, że znają przepis na hit. Podoba się Wam nowa propozycja? Głosujcie od 3 października po godzinie 20:00. A świetny i bardzo symboliczny teledysk do Starboy obejrzyjcie już teraz: 

 

Starboy teledysk - 4 mocne sceny

#1. The Weeknd nie żyje? Na szczęście tylko jego alterego! Kanadyjczyk na krążku Starboy pokaże 'nowego siebie'

#2. The Weeknd niszczy swoje dobra materialne. W piosence przekonuje, że to nie one są dla niego najważniejsze

#3. The Weeknd w nowym teledysku pokazuje także swój wygląd. Zupełnie odmieniony, co również ma symbolizować nową ścieżkę twórczą

#4. Czarny lampart w samochodzie The Weeknd wzbudza wśród komentujących olbrzymie emocje!