The Avener - Fade Out Lines w G20

i

Autor: fot. okładka singla The Avener - Fade Out Lines w G20

Gorąca 20 Premiera: The Avener - Fade Out Lines. Klubowy numer francuskiego DJa [VIDEO]

2014-10-31 14:50

Klubowy kawałek Fade Out Lines od francuskiego DJa The Avener to piątkowa propozycja w Gorącej 20. Ten utwór powstał na podstawie innej piosenki. Sprawdź, jak nazywa się oryginał i zobacz teledysk do Fade Out Lines na ESKA.pl

The Avener - Fade Out Lines to nowość w Gorącej 20 w piątek ostatniego dnia października. Tego utworu będziecie mogli posłuchać w Halloween tuż po godz. 18.00 na antenie Radia ESKA. Teledysk dostępny już teraz na ESKA.pl.

The Avener znany także jako Tyares to Tristan Casara to 27.letni DJ i producent muzyczny z Francji. Muzyk ma na swoim koncie już kilkanaście singli, pierwszy z nich wydał jeszcze jako nastolatek w 2005 roku. Jego najnowszy utwór Fade Out Lines dotarł na czołowe miejsca list przebojów we Francji, Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Czy zrobi furorę także w Polsce? Wszytko zależy od Waszych głosów.

>>> Gorąca 20 Radia ESKA <<<

Utwór Fade Out Lines nie jest do końca oryginalną kompozycją. Kawałek The Avener jest tak naprawdę przeróbką popowej piosenki pt. The Fade Out Line z repertuaru mniej znanego zespołu Phoebe Killdeer and The Short Straws.

Podoba się Wam ten klubowy numer?

The Avener - Fade Out Lines