Gorąca 20 Premiera: Taylor Swift - Shake It Off. Nowy hit nr 1? [VIDEO]

2014-08-28 14:11

Shake It Off od Taylor Swift to czwartkowa propozycja w Gorącej 20. Piosenkarka powróciła w wielkim stylu z pierwszym singlem z nadchodzącej płyty 1989. Nowa piosenka Taylor Swift to niemal pewniak do miana hitu nr 1. Słuchajcie Shake It Off na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl

Shake It Off od Taylor Swift to premiera w Gorącej 20 w czwartek 28.08.2014 r. Nowa piosenka Taylor Swift z marszu stała się hitem. Singiel zapowiada nową płytę wokalistki pt. 1989. Będziecie głosować na Shake It Off w Gorącej 20 Radia ESKA?


Nowy singiel Taylor Swift zadebiutował na pierwszym miejscu prestiżowej listy Hot 100 amerykańskiego magazynu Billboard. Na ten rewelacyjny wynik złożyły się wyniki sprzedaży singla, częstotliwość odtworzeń piosenki w rozgłośniach radiowych, serwisach streamingowych i popularność w mediach społecznościowych.

W Shake It Off Taylor prezentuje swój dystans do wszystkich opinii na swój temat, które pojawiają się w mediach. Piosenkarka robi swoje... i jak widać świetnie na tym wychodzi. 

Na piosenki z Gorącej 20 możecie głosować klikając tutaj >>> www.eska.pl/goraca20


Taylor Swift - Shake It Off
 
RC