Gorąca 20 Premiera: TAL - Are We Awake. Hit na lato z wakacyjnym teledyskiem!

2016-07-05 13:21
Gorąca 20 Premiera: TAL - Are We Awake. Hit na lato z wakacyjnym teledyskiem!
Autor: fot. okładka singla premiery w g20

TAL - Are We Awake: letni, wakacyjny, a co za tym idzie przyjemnie brzmiący kawałek, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Dwujęzyczny utwór pojawi się po raz pierwszy w propozycjach 5 lipca zaraz po godzinie 18:00! Popularny w sieci teledysk prezentujemy już teraz - oczywiście na ESKA.pl!

TAL - Are We Awake: 5 lipca 2016 roku to premiera w Gorącej 20! Utwór pierwszy raz w liście przebojów Radia ESKA usłyszycie tuż po godzinie 18:00, właśnie wtedy Puoteck odpali kolejne notowanie. Warto dodać, że autorką wtorkowej premiery w G20 jest młoda, izraelsko-francuska piosenkarka, która wkrótce wyda swój trzeci studyjny album. Czy pierwszy singiel zapowiadający to wydawnictwo zostanie jednym z hitów wakacji? Ma wszystko, by tak się stało. Ostatecznie zależy to od Was i Waszych głosów. W tym tygodniu rozdajemy płyty At Night, Alone od Mike'a Posnera!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

TAL - kim jest autorka premiery w G20?

Tal Benyerzi urodziła się w Izraelu, ale wyemigrowała ze swoimi rodzicami do Francji. Jej ojciec jest marokańskim gitarzystą, a matka profesjonalną piosenkarką. To własnie oni od najmłodszych lat posyłali swoją córkę do szkoły muzycznej. Zaowocowało to tym, że do tej pory wydała dwa studyjne albumy, a jeszcze w tym roku pochwali się trzecim krążku. Zapowiada go utwór "Are We Awake". 

Premiera w G20 - Are We Awake

Are We Awake to piosenka, którą napisała sama artystka we współpracy z Raphaelem Herreriasem, Emmanuelem Beaubrunem i Raplhem Beaubrunem. Kawałek został nagrany w dwóch językach: francuskim i angielskim. Coraz częściej spotykane w muzyce połączenie może dać artystce wielki sukces. Kawałek już jest notowany na francuskiej liście hitów. Czy podbije także polskie zestawienia w tym G20? Oceńcie i zdecydujcie sami!

TAL - Are We Awake: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA we wtorek, 5 lipca! Wakacyjny teledysk do zobaczenia już teraz:

 

RW

Najnowsze