Gorąca 20 Premiera: Spada feat. Richard Judge - You & I. Kim są autorzy premiery w G20?

2016-08-03 12:27
Gorąca 20 Premiera: Spada feat. Richard Judge - You & I. Kim są autorzy premiery w G20?
Autor: fot. okładka singla Spada feat. Richard Judge - You & I

Spada feat. Richard Judge - You & I: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Debiut nagrania w propozycjach odbędzie się 3 sierpnia po godzinie 18:00! Z jakich hitów znacie autora premiery w G20? Jeden z nich zdobywał szczyt zestawienia! Więcej o artyście dowiecie się na antenie oraz oczywiście na ESKA.pl!

Spada feat. Richard Judge - You & I: 3 sierpnia 2016 to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Tym samym to kolejna idealna propozycja na lato 2016, która zasili grono propozycji listy przebojów Eski. Okazuje się, że w jednym nagraniu można połączyć ze sobą dwa klimaty: imprezowy z relaksacyjnym. Ten kawałek jest tego najlepszym dowodem. Kim są autorzy premiery w G20? O tym piszemy poniżej! Warto głosować na swoje ulubione hity, bo do wygrania płyty Kygo - Cloud Nine! Na Gorącą 20 Eski od godziny 18:00 zaprasza Michał Celeda!

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Spada & Richard Judge - autorzy premiery w G20

Spada to tak naprawdę Ermano Andrea Spadati, włoski producent mający czeskie korzenie. Didżej, ale również twórca wielu remiksów. Ma na swoim koncie nowe wersje takich hitów jak: Show Me Love - Robina Schulza, Faded Zhu czy m.in. Riva od Klingande. Solowo wydał również świetne kawałki, które znacie z anteny Eski. Chodzi oczywiście o Feels Like Home, a także przebojowe Cool Enough! Kawałek cieszył się Waszą sympatią, co pokazaliście głosując w ramach Gorącej 20.

Richard Judge to piosenkarz, a jednocześnie producent z Anglii. Właśnie go mogliśmy usłyszeć w hicie Show Me Love Robina Schulza! Czy i tym razem kolejny artysta dzięki jego nietypowej barwie głosu odniesie sukces? Decydujcie!

Spada - You & I: Premiera w G20

Spada feat. Richard Judge - You & I: to wakacyjna premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Słuchajcie już dziś od godziny 18:00!

 

RW

Najnowsze