Gorąca 20 Premiera: Snakehips & ZAYN - Cruel. Melodia kawałka jest bardzo zaraźliwa!

2016-08-10 14:26
Gorąca 20 Premiera: Snakehips & ZAYN - Cruel. Melodia kawałka jest bardzo zaraźliwa!
Autor: fot. mat. prasowe Snakehips & ZAYN - Cruel

Snakehips feat. ZAYN - Cruel: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w środę, 10 sierpnia. Elektroniczny kawałek, który może zostać hitem usłyszycie zaraz po godzinie 18:00! Już teraz zobaczcie mroczny, nastrojowy teledysk do premiery w G20! 

Snakehips feat. ZAYN - Cruel: 10.08.2016 to premiera w Gorącej 20! Kawałek w propozycjach usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00! Chwytliwa melodia i łatwo wpadający do głowy refren, to dwa mocne punkty tego utworu. Nic więc dziwnego, że pokochali go już słuchacze w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Australii. Dopełnieniem całości z pewnością jest teledysk do Cruel. Klimatyczne wideo w 1 dzień miało już blisko milion odsłon w serwisie YouTube! Brytyjska grupa singlem zapowiada swój debiutancki album, który ma się pojawić jeszcze w tym roku. Czy uważacie, że to hit lata 2016? Wyraźcie swoje zdanie głosując w ramach listy przebojów Eski, na którą w środę zaprasza Michał 'Michu' Sobkowski.

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Snakehips & Zayn - Cruel: premiera w G20

Snakehips - zespół, który tworzy Oliver Lee i James Carter zaprosił do współpracy Zayna Malika! Ostatnim osiągnięciem grupy była nagroda "Ivor Novello Prize" - przyznawana najlepszym tekściarzom i kompozytorom. Wszystko za sprawą poprzedniego singla pt. All My Friends.

Cruel z kolei ma wszelkie szanse stać się hitem lata 2016. Oryginalna aranżacja, narastająca dramaturgia i ciepły wokal Zayna tworzą razem mieszankę, która powinna zachwycić zarówno fanów letnich przebojów, jak i wielbicieli nietypowych, ciekawych tanecznych brzmień. Malik w klipie do premiery w G20 pojawia się w podziemnym klubie z otaczającymi tancerzami. Widzimy również gwiazdę na ekranach telewizorów. Fani uważają, że były wokalista One Direction śpiewa o swojej dziewczynie (Gigi Hadid), która nie może zauważyć go w tłumie innych mężczyzn. Gdyby tak było, to zapewne wkrótce możemy spodziewać się pierwszych plotek o ich rozstaniu!

Snakehips feat. ZAYN - Cruel: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Odpalcie listę hitów punktualnie o godzinie 18:00 i bądźcie na czasie z najnowszą muzą.

 

>> Nowości Muzyczne 2016 na sierpień - znajdziecie również na naszej stronie.

Najnowsze