Gorąca 20 Premiera: Sitek - Chodź Ze Mną

2015-10-14 15:21

Lista Przebojów Eski: Sitek - Chodź Ze Mną, to premiera 14.10.2015. Po raz pierwszy kawałek wrocławskiego rapera w Gorącej 20 Radia ESKA wybrzmi po godzinie 18.00. Czy kawałek "Chodź ze mną" dołączy do grona najpopularniejszych hitów w Polsce? O tym zdecydują Wasze głosy!

Sitek w teledysku do Chodź ze mną
Autor: fot. YouTube Gorąca 20 Premiera: Sitek - Chodź Ze Mną

W środę, 14 października 2015 roku w Gorącej 20 Radia ESKA już po godzinie 18.00 po raz pierwszy usłyszymy kawałek "Chodź ze mną", który jest zapowiedzią solowego albumu Sitka. Teledysk do tego nagrania w 13 dni od premiery w serwisie YouTube doczekał się ponad miliona odsłon! Całkiem niezły wynik. Ciekawe, czy numer ten będzie się cieszyć popularnością w G20. Obecnie raper jest w trakcie odbywania trasy koncertowej w ramach Dream Team Tour. Artysta odwiedzi jeszcze Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin i Gdańsk. 

Kim jest Sitek? 

Sitek, czyli Adrian Kryński, jest aktywny muzycznie od 2003 roku. Jest to jeden z najbardziej utalentowanych raperów w kraju. Wydał kilkanaście utworów, które osiągnęły milionowe wyświetlenia. Pamiętamy jego współprace z Donatanem przy kawałku "Cicha woda". Obecnie Sitek pracuje nad swoim solowym albumem, który ukaże się w niezależnym nakładzie. Producentem singla "Ze mną chodź" jest Jorguś Kiler, a gościnnie na wokalu pojawiła się Magda "Jazzy" Dzięgiel. Teledysk do tego nagrania w krótkim czasie osiągnął milion odsłon w serwisie YouTube. Czy odbije się to na popularności w Gorącej 20 Radia ESKA? 

Raper z Wrocławia wraz z VNM, Rasmentalism, Gedz, Sarius i JNR wystąpią w ramach trasy koncertowej Dream Team Tour w:

  • ​17.10.2015 - Wrocław: Alibi
  • 23.10 - Bydgoszcz: Estrada
  • 24.10. Szczecin: Wasabi
  • 25.10 Gdańsk: Parlament

Sitek - Chodź ze mną, usłyszycie już dziś, 14.10.2015, jako Premiera w Liście Hitów Radia ESKA! Notowanie wystartuje tradycyjnie o godzinie 18.00. Puoteck, oprócz 20. najpopularniejszych hitów w Polsce ma dla Was także najlepsze płyty! Zagłosujcie na Wasze ulubione piosenki już TERAZ!

Przed radiową premierą singla "Chodź ze mną" zobaczcie teledysk:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze