Sia - Cheap Thrills

i

Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Sia - Cheap Thrills. Piosenka z This Is Acting jako premiera w G20

Gorąca 20 Premiera: Sia - Cheap Thrills. Piosenka z This Is Acting jako premiera w G20

2015-12-28 17:43

Sia - Cheap Thrills w poniedziałek, 28 grudnia 2015 roku to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Siódma studyjna płyta Sii pojawi się w sprzedaży pod koniec stycznia, a to jest jej kolejna zapowiedź. Piosenka z This Is Acting dołączy do propozycji listy przebojów Eski już dziś po godzinie 18:00! Na głosujących w ramach G20 jak zwykle czekają najlepsze płyty!

Najpopularniejsze hity w Polsce od zawsze znajdziecie w jednym miejscu - w Gorącej 20 Radia ESKA! Oprócz tego codziennie do grona propozycji listy przebojów, dołącza nowe nagranie. W poniedziałek, 28 grudnia premiera w G20 spodoba się wszystkim miłośnikom talentu australijskiej wokalistki! Wielokrotnie swoimi hitami zdobywała szczyt Eskowego zestawienia. Sia - Cheap Thrills, to dzisiejsza nowość wśród "gorących hitów". Miesiąc przed pojawieniem się na rynku muzycznym albumu This Is Acting dostaniecie jego kolejną zapowiedź. Gorąca 20 w Esce startuje tradycyjnie o godzinie 18:00!

Sia w G20

Cztery solowe single Sii wielokrotnie podbijały listę przebojów Radia ESKA: You're Never Fully Dressed Without a Smile, Elastic Heart, Chandelier oraz Alive. Właśnie ten ostatni to pierwsza zapowiedź nowego, siódmego studyjnego albumu. Krążek pt. This Is Acting pojawi się w oficjalnej sprzedaży 29 stycznia 2016 roku, a za jego produkcje odpowiada m.in. Greg Kurstin, czyli autor sukcesu wydawnictwa "25" Adele! Sia na nowym albumie wykorzystała teksty piosenek, z których zrezygnowali inni artyści tacy jak: Beyonce, Demi Lovato, Adele, Katy Perry, czy Rihanna.  Australijka w wywiadach wypowiadała się na temat swojego najnowszego dzieła: - Jestem bardzo produktywna. Cały album jest już gotowy i jest na nim dużo muzyki popowej. Nazwałam go 'This is Acting', ponieważ są tam piosenki, które napisałam dla innych artystów. Myślę, że wyraziłam to, co chciałam powiedzieć. Jest to trochę jak wczuwanie się w rolę innej osoby. To jest bardzo zabawne.

>>Ostatnie dni głosowania na Gorącą 100 Radia ESKA! Sprawdź szczegóły i dowiedz się jak wygrać zestawy najlepszych płyt ostatnich 12. miesięcy.

Cheap Thrills Premiera w G20

"Cheap Thrills", czyli singiel, za którego produkcje odpowiada Greg Kurstin - autor sukcesu hitu "Chandelier". Sia tekst tej piosenki napisała z myślą o Rihannie, jednak Barbadoska z niego zrezygnowała. Ostatecznie spodobało się to Sii, bo ta początkowo żałowała, że go sprzedała! Płyta "This Is Acting", to jeden z tych albumów, na które warto czekać! Wiemy dlaczego.

Sia - Cheap Thrills, czyli premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w poniedziałek, 28 grudnia po godzinie 18:00. Jeśli podoba się Wam ten utwór i chcecie słuchać go częściej: Zagłosujcie w ramach G20. Jak zwykle Wasze głosy nagradzamy najlepszymi płytami. 

RW