Gorąca 20 Premiera: Selena Gomez - Good For You || Micar - This Time It's My Life

2015-10-26 16:39
Selena Gomez w teledysku do Good For You
Autor: fot. YouTube/LIVELOVEASAPVEVO Gorąca 20 Premiera: Selena Gomez - Good For You || Micar - This Time It's My Life

Selena Gomez - Good For You i Micar - This Time It's My Life, to dwie poniedziałkowe premiery w Gorącej 20. Dziś, 26 października 2015 roku te nagrania w Liście Hitów Eski pojawią się po raz pierwszy już po godzinie 18.00. Posłuchaj tych utworów i obejrzyj teledysk już teraz na Eska.pl.

W Gorącej 20 Radia ESKA na dobre rozpoczęcie tygodnia pojawią się dwie premiery! Selena Gomez - Good For You i Micar – This Time It's My Life, to te utwory zostaną zagrane po raz pierwszy 26.10.2015 roku. Czy ostatni? O tym zdecydują tylko i wyłącznie Wasze głosy. Kawałek Seleny Gomez, to pierwszy singiel z jej drugiego solowego albumu, który swoją premierę miał 9 października. Gwiazda napisała tekst do tej piosenki wraz z pomocą Julii Michaels i Justin’a Trantera. Za brzmienie odpowiada Sir Nolan. Druga premiera w Liście Przebojów Eski, to stary hit w nowej wersji. Więcej informacji na temat This Time It’s My Life znajdziecie poniżej!

Selena Gomez w Gorącej 20 Eski

Revival, to z tego albumu pochodzi singiel Good For You. Usłyszycie go po raz pierwszy w Gorącej 20 Radia ESKA. Utwór święcił już co prawda tryumfy w Global Liście, ale do oceny słuchacze Eski dostaną ten numer po raz pierwszy. Kawałek wyszedł ze studia Sir’a Nolana, to on stoi za produkcją tej kołyszącej melodii. Piosenka w Stanach Zjednoczonych osiągnęła status Platynowej płyty! Teledysk do Good For You wyreżyserowała Sophie Muller. Dzięki Waszym głosom może stać się hitem. 

Micar - This Time It’s My Life w Gorącej 20

To DJ i producent z Niemiec, który swoją karierę rozpoczynał grając w lokalnych klubach. W taki sposób jego talent został zauważony. Na swoim koncie ma kilka bootlegów i mixtape'ów. Mało tego w 2014 roku wydał singiel zatytułowany "Waiting for the Night". Kawałek pojawił się w kilku wersjach. Dokładnie 10 sierpnia 2015 roku pojawił się drugi oficjalny singiel od Niemca. W tym roku moda na odświeżanie starych, dobrze znanych hitów. tym roku stare przeboje odświeżyli już tacy artyści jak Robin Schulz - Sugar (oryginalnie Baby Bash - Suga Suga), Felix Jaehn - Ain’t Nobody (oryginalnie Chaka Khan - Ain’t Nobody), Lost Frequencies - Are You With Me (oryginalnie Easton Corbin - Are You With Me) oraz między innymi hit ostatnich tygodni Anna Naklab - Supergirl (oryginalnie Reamonn – Supergirl). Do tego grona z kawałkiem This Time It's My Life dołącza Micar!

Oryginalna wersja należy do zespołu The Verve. Z pewnością kojarzycie "Bitter Sweet Symphony". Hit ten na swoją przeróbkę czekał 18 lat! 

Gorąca 20 Premiery 26.10.2015

Czy Selena Gomez - Good For You i Micar - This Time It's My Life dołączą do grona Waszych ulubionych hitów? Z pewnością przekonamy się o tym za sprawą głosów, które 24/7 oddajecie w ramach Gorącej 20 Radia ESKA. Te dwie piosenki to premiery w Liście Przebojów Eski! Usłyszycie je już w poniedziałek, 26 października 2015 roku po godzinie 18:00. A już teraz zobaczcie do nich teledyski:

Selena Gomez & A$ap Rocky - Good For You

 

Micar - This Time It's My Life

 

Oddajcie głosy na swoich faworytów w Gorącej 20 Radia ESKA! W zamian za to mamy dla Was najlepsze płyty!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze