Gorąca 20 Premiera: Scooter - Can't Stop The Hardcore, czyli hardkorowa biesiada na święta 2014 [VIDEO]

2014-12-25 11:00

Teledysk Scooter do Can't Stop The Hardcore na ESKA.pl mamy dla Was w dniu premiery piosenki w Gorącej 20 Radia ESKA. Na Boże Narodzenie 2014 wybraliśmy dla Was coś w klimacie biesiadowania przy stole. Zobaczcie Can't Stop The Hardcore do Scooter - nowość muzyczną na naszej liście przebojów - i głosujcie na swoje ulubione kawałki w G20 już teraz! Gotowi na hardkorowy, pierwszy dzień świąt?

Nowości muzyczne 2014 w Gorącej 20 Radia ESKA reprezentuje nowy singiel Scooter - Can't Stop The Hardcore - premiera z 25 grudnia 2014 roku. Z tej okazji na ESKA.pl serwujemy oczywiście teledysk Scooter do Can't Stop The Hardcore. Po obejrzeniu klipu będziecie wiedzieć, że Can't Stop The Hardcore jako nowość w pierwszy dzień świąt 2014 na naszą listę przebojów trafia nie przez przypadek. Nie wiemy, jak Wy bawicie się przy świątecznych stołach, ale biesiada członków grupy Scooter jest naprawdę hardkororowa.

Can't Stop The Hardcore to trzeci singiel Scooter z ich płyty zatytułowanej The Fifth Chapter. Scooter to niemiecki skład działający od 1993 roku a dzięki
Can't Stop The Hardcore mający szansę na come back do muzycznych notowań.

Gorąca 20 Radia ESKA od poniedziałku do soboty od 18.00. Na Can't Stop The Hardcore Scooter i inne kawałki z zestawienia możecie głosować klikając w link poniżej.

GŁOSUJ NA HITY W GORĄCEJ 20 RADIA ESKA JUŻ TERAZ!

> zobacz Scooter - Can't Stop The Hardcore

JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze