Gorąca 20 Premiera: Sandra Lyng - Play My Drum. Kim jest autorka premiery w G20?

2016-01-04 16:42
Sandra Lyng
Autor: fot. YouTube/SandraLyngMusic Gorąca 20 Premiera: Sandra Lyng - Play My Drum. Kim jest autorka premiery w G20?

Gorąca 20 Premiera: Sandra Lyng - Play My Drum - 4 stycznia, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. premiera w poniedziałek, 4 stycznia. Piosenka promuje twórczość piosenkarki, która swoją karierę rozpoczynała w norweskiej edycji muzycznego talent-show. Słuchajcie notowania listy przebojów Radia ESKA już codziennie, tradycyjnie od godziny 18:00! W tym tygodniu Wasze głosy nagradzamy płytami Natalii Nykiel i Maroon 5.

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej najpopularniejsze hity w Polsce i codziennie nowa piosenka w propozycjach! W poniedziałek, 4 stycznia 2016 - premiera w G20: Sandra Lyng - Play My Drum. Talent autorki tego hitu został odkryty w norweskiej edycji programu Idol. Artystka zdobyła wówczas zdobyła uznanie śpiewając hit Jennifer Lopez, Evanescence, czy Bryana Adamsa. Czy zasłynie również dzięki swojemu solowemu singlowi? O tym zdecydują Wasze głosy, za które w nowym tygodniu z Gorącą 20 Eski mamy dla Was płyty Natalii Nykiel i Maroon 5. Tuż przed listą hitów w Esce odpowiadamy na pytanie: kim jest Sandra Lyng?

Kim jest Sandra Lyng?

Sandra Lyng Haugen, to 29-letnia norweska piosenkarka, która swoją karierę zawdzięcza muzycznemu talent-show. Artystka jest aktywna muzycznie od 2005 roku i to właśnie wtedy wydała swój debiutancki album. Od tamtej pory nagrała i siedem solowych singli, które podbijały skandynawskie listy hitów. 

Premiera w G20: Play My Drum

W Gorącej 20 Radia ESKA, codziennie - od poniedziałku do piątku czeka na Was nowa piosenka w propozycjach. Wzrost temperatury za Waszym oknem zagwarantuje Wam singiel "Play My Drum" Sandry Lyng. Najmocniejszą stroną utworu z pewnością jest zapadający w pamięć saksofon. Ciekawe, czy to on spowoduje, że to będzie jedna z Waszych ulubionych piosenek. Dajcie znać głosując na: Gorącą 20 Radia ESKA. Lista Przebojów startuje jak zwykle od godziny 18:00, a za Wasze głosy mamy płyty Natalii Nykiel i Maroon 5. 

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze