K Koke Lay down your weapons

i

Autor: fot. YouTube/MagicRecordsPoland Goraca 20 Premiera: K Koke feat. Rita Ora - Lay Down Your Weapons + specjalne pozdrowienia wideo!

Gorąca 20 Premiera: Rihanna - Work || K Koke feat. Rita Ora - Lay Down Your Weapons + specjalne pozdrowienia wideo!

2016-01-27 15:58

K Koke feat. Rita Ora - Lay Down Your Weapons i Rihanna feat. Drake - Work: premiery w Gorącej 20 Radia ESKA w środę, 27 stycznia. Światowej sławy artysta, autor dzisiejszej premiery w G20 ma dla Was specjalne pozdrowienia wideo! Lista przebojów Eski startuje tradycyjnie o godzinie 18:00!

Gorąca 20, czyli lista przebojów Radia ESKA, a w niej jak zwykle - najpopularniejsze hity w Polsce. Już niebawem do tego zaszczytnego grona mogą dołączyć kolejne nowe nagrania! W środę, 27 stycznia, premiera w G20 to: K Koke feat. Rita Ora - Lay Down Your Weapons. Jest to wypełniony emocjami utwór, do którego teledysk zdobył ogromną popularność. K Koke to jeden z tych artystów, na którego należy zwrócić uwagę! On sam - specjalnie dla Was przygotował niespodziankę w postaci wideo pozdrowień! Jednak to nie koniec niespodzianek! Druga dzisiejsza premiera, to singiel Work, który zapowiada album ANTi - Rihanny. Lista hitów Eski startuje jak zwykle: od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. W tym tygodniu Wasze głosy nagradzamy płytami Johna Newmana i duetu Hurts!

Rihanna - Work: premiera w G20

Właśnie dziś, 27 stycznia 2016, światową premierę miał singiel zwiastujący najnowsze, długo wyczekiwane ósme studyjne wydawnictwo Rihanny! Singiel "Work" jest efektem współpracy Barbadoski z Drake'm, z którym już wcześniej odnosiła sukces. Czy tak będzie i w tym przypadku? O tym zdecydują Wasze głosy!

>>> Rihanna feat. Drake - Work: premiera piosenki z ANTi!

K Koke, kim jest autor premiery w G20?

Kevin Georgiou, bardziej znany jako K Koke - to jedna z największych gwiazd muzyki w Wielkiej Brytanii. Współpracował z Jay'em-Z, Bridget Kelly, czy jak się teraz okazuje z Ritą Orą!. Podbił serca słuchaczy oraz widzów brytyjskiej stacji telewizyjnej. K Koke to prawdziwy artysta, genialnie potrafi wczuć się w każdy klimat utworu, czego dowodem jest "Lay Down Your Weapons". Fani nazywają go legendą.

>>> Gorąca 20 - Wasze głosy, Wasze hity!

Lay Down Your Weapons: premiera w G20

K Koke oraz Rita Ora, podczas współpracy z Jay'em-Z stworzyli utwór "Lay Down Your Weapons", który podbił Wielką Brytanię. Dotarł m.in. na miejsce 18. oficjalnej listy sprzedaży singli.  Reprezentant Londynu podobnie jak Rita Ora wyróżniają się stylem oraz charyzmą. Pomiędzy nimi pojawiła się chemia, dzięki której powstał ten wyjątkowy kawałek. 

Specjalnie dla czytelników ESKA.pl i słuchaczy Radia ESKA - K Koke nagrał pozdrowienia!!!

W środę, 27 stycznia 2016, w Gorącej 20 Radia ESKA, która startuje tradycyjnie o godzinie 18:00 - w ramach premiery usłyszycie dwa nagrania: K Koke feat. Rita Ora - Lay Down Your Weapons i Rihanna feat. Drake - Work. Jeśli podobają się Wam ta nowe propozycje i chcielibyście słuchać ich częściej, nie zapomnijcie zagłosować: TUTAJ. Będzie to możliwe punktualnie o godzinie 20:00. Jak zwykle czekają najlepsze, Eskowe płyty!

Pogoda na marzec 2016 - długoterminowa prognoza: będzie mróz i śnieg?

RW