Gorąca 20 Premiera: Rachel Platten - Fight Song. Z soundtracku seriali na listy przebojów

2015-08-20 18:39
fragment teledysku do Fight Song
Autor: fot. YouTube fragment teledysku do Fight Song

W Gorącej 20 w ramach premier mamy dla Was tym razem Rachel Platten z jej Fight Song. Wprawdzie wokalistka debiutantką już nie jest, to debiutuje jako właścicielka sporego hitu. Fight Song Rachel Platten to bowiem jej pierwszy tak popularny numer: soundtracki seriali, nominacje do Teen Choice Awards 2015 a teraz i G20 Radia ESKA. Zobaczcie teledysk do kawałka i oceńcie go sami już teraz!

Teledysk Rachel Platten do Fight Song na ESKA.pl mamy dla Was z okazji premiery kawałka w Gorącej 20 Radia ESKA. Piosenkę Rachel Platten zdobywającą coraz więcej nowych wielbicieli w naszej liście przebojów gramy dla Was nie bez przyczyny. Numer zdążył już bowiem namieszać w Stanach Zjednoczonych i tak naprawdę stał się pierwszym nagraniem wokalistki cieszącym się tak dużą popularnością. Nic dziwnego, skoro Fight Song Rachel Platten brzmiało w soundtrackach popularnych seriali a ostatnio zostało docenione na jednej z ważniejszych imprez show-biznesowych w USA.

Rachel Platten - Fight Song

Rachel Platten z Fight Song mogliśmy słyszeć w Słodkich Kłamstewkach i w Revenge. To dzięki temu numer dotarł do 6. miejsca prestiżowej listy Billboard Hot 100. W efekcie piosenka została nominowana do Teen Choice Awards 2015 w kategorii Najlepsza Piosenka Na Wakacje a jej autorka walczyła o deskę w gronie Najlepszym Debiutantów. Sam utwór promuje EP-kę artystki o takim samym tytule z maja 2015 roku.

>> Lech - Videoton: gdzie oglądać w TV i online? Wszystko o transmisji meczu na żywo

Głosowanie w Gorącej 20

Na piosenkę Rachel Platten w G20 możecie głosować online na specjalnej stronie poświęconej liście. Temperaturę w eterze i sieci podnosimy od poniedziałku do piątku od 18.00.

JB

Najnowsze