Gorąca 20 Premiera: Popek x Matheo - Wodospady. Kim jest Popek?

2016-01-05 11:55
Popek w teledysku do Wodospady
Autor: fot. YouTube/Step Records Gorąca 20 Premiera: Popek x Matheo - Wodospady. Kim jest Popek?

Popek x Matheo - Wodospady: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, we wtorek - 5 stycznia 2016. Nowa piosenka Popka, to zapowiedź jego solowej płyty pt. Król Albanii, która ukaże się pod koniec stycznia. Pierwszy singiel z tego wydawnictwa trafi do propozycji listy hitów Eski już dziś, zaraz po godzinie 18:00! Za Wasze głosy na Gorącą 20 Radia ESKA w tym tygodniu mamy dla Was płyty Natalii Nykiel i Maroon 5. Teledysk Popka dzisiejszej premiery w G20 zobaczycie już teraz na ESKA.pl!

W trzecim notowaniu Gorącej 20 Radia ESKA w 2016 roku - trzecia premiera! We wtorek, 5 stycznia do grona propozycji dołączy projekt Popek x Matheo - Wodospady. Teledysk w miesiąc od debiutu w serwisie YouTube, doczekał się ponad 8,5 miliona odsłon! Czy przełoży się to na popularność w Gorącej 20? Czy nowa piosenka Popka dołączy do grona najpopularniejszych hitów w Polsce? O tym zdecydują wyłącznie Wasze głosy! Przypominamy, że płyta Król Albanii w regularnej sprzedaży pojawi się 29 stycznia 2016. 

Kim jest Popek?

Popek, a tak naprawdę Paweł Rak - obecnie jeden z najpopularniejszych raperów na rynku muzycznym rozpoczynał swoją karierę w zespole Firma. Artysta zasłynął z wielu  kontrowersji: 

  • Popek poddał się skaryfikacji twarzy.
  • Artysta zdecydował się wytatuowanie gałek ocznych i wymiany zębów na protezy w całości wykonane ze złota.
  • Raper brał udział w mieszanych sztukach walki (MMA). W swojej sportowej karierze, którą rozpoczął w 2008 roku stoczył trzy walki. 
  • W większości swoich utworów Popek rapuje o pieniądzach, narkotykach, seksie oraz alkoholu.
  • Paweł Rak odbył wyrok 7 lat pozbawienia wolności, ale nie przeszkodziło mu to w osiągnięciu sukcesu.

>> Popek - kim jest raper z Gangu Albanii?

Wodospady: premiera w G20

Nowa piosenka Popka została wyprodukowana przez Matheo. Na pewno jest to najbardziej osobisty i życiowy utwór artysty. Członek zespołu Gang Albanii opowiada własną historię pokazując jednocześnie, że nie mając nic - można osiągnąć wielki, życiowy sukces. Wraz z utworem pojawił się teledysk, który zapowiada album pt. Król Albanii. Możemy w nim zobaczyć miejsca, które odegrały ważną rolę w życiu rapera. Internauci szybko zdecydowali, że to najlepsza (jak do tej pory), piosenka, pod którą podpisuje się Popek, czy słuchacze Radia ESKA również? Dajcie znać głosując na Gorącą 20 Radia ESKA! W tym tygodniu Wasze głosy są nagradzane płytami Natalii Nykiel i Maroon 5!

Popek x Matheo - Wodospady, czyli premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, we wtorek, 5 stycznia 2016. Utwór usłyszycie zaraz po godzinie 18:00!

 

Sklepy otwarte 6 stycznia 2016: Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz.Gdzie zrobić zakupy w święto Trzech Króli?

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze