Gorąca 20 Premiera: Panzer Flower feat Hubert Tubbs - We Are Beautiful. Elektroniczne brzmienie z nutą rocka podbije listę?

2014-08-27 12:25

Gorąca 20 Premiera: Panzer Flower feat Hubert Tubbs - We Are Beautiful. Do grupy popularnych zespołów już niedługo trafią Panzer Flower z Hubertem Tubbsem. Ich kawałek We Are Beautiful premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA. Ich debiutancki teledysk możecie już teraz zobaczyć poniżej!

Panzer Flower feat Hubert Tubbs - We Are Beautiful już dziś pojawi się w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA. Po godzinie 18:00 27 sierpnia 2014 roku słuchacze będą mogli usłyszeć We Are Beautiful w Radiu ESKA. Jeżeli spodoba się Wam muzyczna kolaboracja Panzer Flower z Hubertem Tubbsem, to możecie oddawać na nich swoje głosy. Tylko dzięki Waszym głosom muzycy mogą się pojawić na liście Gorącej 20.

>>>Justin Bieber: Selena Gomez w JEGO ŁAZIENCE? "Tuż przed pójściem do łóżka"!<<<

Piosenka We Are Beautiful prezentuje subtelne połączenie elektronicznych dźwięków z rockowym brzmieniem. Zespół rozpoczął swoją działalność w 2011 roku, lecz dopiero w 2014 roku udało im się wybić. Grupa zapewniła sobie światowy rozgłos za pośrednictwem serwisu You Tube. Gdy tylko grupa zastąpiła czysto elektroniczne dźwięki mieszanką z nutą rocka, to zyskała rzeszę fanów.

>>>Taniec z Gwiazdami: NOWY TANCERZ! Kim jest Przemysław Modrzyński? Z kim zatańczy?<<<Posłuchajcie piosenki Panzer Flower feat Hubert Tubbs i oceńcie, na jakie miejsce zasługuje w notowaniach Gorącej 20 Radia ESKA. Trzeba przyznać, że elektroniczna muzyka jest z każdym rokiem popularniejsza.

>zobacz Panzer Flower feat Hubert Tubbs - We Are Beautiful  Nel
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze