fragment teledysku do Drag Me Down

i

Autor: fot. YouTube fragment teledysku do Drag Me Down

Gorąca 20 Premiera: One Direction - Drag Me Down. Po teledysku czas na debiut w ESCE! Kosmiczny hit?

2015-08-21 17:46

Teledysk One Direction do Drag Me Down zaliczył debiu w sieci w dniu premiery nowej piosenki zespołu w Radiu ESKA w ramach Gorącej 20. Zobaczcie już teraz teledysk do Drag Me Down i przekonajcie się sami, dlaczego nowa piosenka One Direction jest nazywana kosmicznym hitem. Czy dacie się skusić na podróż do gwiazd z chłopakami przy dźwiękach ich Drag Me Down?

One Direction 21 sierpnia 2015 roku dla polskich fanów zespołu to podwójne premiery - pierwsza samego teledysku do Drag Me Down, druga związana z debiutem Drag Me Down w Gorącej 20 Radia ESKA. Teledysk One Direction do Drag Me Down prezentowany na dole strony udowadnia, że nowy singiel chłopaków nie bez przyczyny nazywany jest kosmicznym hitem. Numer jeszcze bez klipu zaliczył rekord Spotify w liczbie odsłon dzień po ujrzeniu światła dziennego. Utwór na platformie odsłuchano w przeciągu 24h 4,75 miliona razy. Już wtedy mówiło się o kosmicznej mocy kawałka a wspominany klip to podkręcające ten klimat ujęcia z NASA. Przypadek? Nie sądzimy.

One Direction - Drag Me Down

One Direction Drag Me Down zaprezentowali jako pierwsze nagranie bez Zayna Malika. Przypomnijmy, że wokalista odszedł z grupy pod koniec marca 2015 roku i aktualnie skupiony jest na swojej solowej twórczości. Drag Me Down jest pierwszym singlem z piątej płyty 1D, której szczegóły mamy poznać wkrótce.Głosowanie w Gorącej 20

Na nową piosenkę One Direction w G20 możecie głosować online na specjalnej stronie poświęconej liście. Temperaturę w eterze i sieci podnosimy od poniedziałku do piątku od 18.00.

>> Całkowite zaćmienie Księżyca w Polsce 2015 - kiedy i jak je obserwować?

JB