Gorąca 20 Premiera: Nils van Zandt & Mayra Veronica - Party Crasher. Kim są twórcy premiery w G20?

2015-10-06 16:05
Nils van Zandt & Mayra Veronica from Facebook
Autor: fot. Facebook/NilsvanZandt/MayraVeronicaOfficial Gorąca 20 Premiera: Nils van Zandt & Mayra Veronica - Party Crasher. Kim są twórcy premiery w G20?

W Gorącej 20 Radia ESKA we wtorek, 6 października w gronie propozycji zadebiutuje Nils Van Zandt & Mayra Veronica. Kim są twórcy Party Crasher? Sprawdź już teraz na Eska.pl i słuchaj Listy Przebojów Eski już dziś od godziny 18.00!

Nils van Zandt feat. Mayra Veronica - Party Crasher w Gorącej 20 Radia ESKA po raz pierwszy pojawi się 6 października 2015 roku tuż po godzinie 18.00. To ostatni najnowszy kawałek holenderskiego DJa, który z pewnością do Listy Hitów Eski przyniesie ze sobą powiew świeżości. Coś nam się wydaje, że przy tym utworze każda impreza będzie udana! Zastanawiacie się kim jest Mayra Veronica? Znacie ją doskonale z projektu z polskimi producentami!

Kto to Nils van Zandt?

Kim jest Nils van Zandt? Odpowiadamy już teraz! Jest to holenderski DJ i producent, który jak większość twórców muzyki klubowej rozpoczynał na lokalnych imprezach. Jego hity znane są głównie na belgijskim, holenderskim i francuskim rynku muzycznym. Artysta pierwszy raz na antenie Eski pojawił się w Global Liście w ramach podróży do jednego z krajów. Wówczas popularny był jego poprzednia piosenka pt. "For You". Pamiętacie jeszcze ten hit?

 

Kim jest Mayra Veronica?

Mówi się, że artysta który niezbyt ładnie wygląda, to dośpiewa. W jej przypadku jest inaczej. Piękna amerykańska wokalista wzięła się za śpiewanie i bardzo dobrze, bo całkiem nieźle jej to wychodzi. Co ciekawe jest jedną z najpopularniejszych latynoskich artystek. A wszystko to za sprawą jej solowego nagrania zatytułowanego "Mamma Mia". Numer ten dotarł na miejsce 1. dance'owej listy Billboardu. Co ciekawe kojarzyć ją możecie z projektu, w którym brali także udział Polacy! Mayra Veronica udzieliła głosu w hicie "No Boyfriend" DJa Kuby, Neitana i Saka Noela! Kawałek ten również miał swoją pozytywną historię w Gorącej 20 Eski. Przypomnijcie sobie ten utwór! 

 

Party Crasher premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA

W chwili obecnej kawałek notowany jest na miejscu 28. w Belgii! Był jednak moment, kiedy to Party Crasher znalazło się na miejscu 10. we Francji, 18. na Węgrzech i 34. w Hiszpanii. Czy twórcy tego przeboju mogą liczyć na poparcie polskich słuchaczy? Myślimy, że tak, dlatego Nils Van Zandt & Mayra Veronica - Party Crasher, to premiera w Gorącej 20 Radia Eska we wtorek, 6 października 2015 roku. Jeśli wpadnie Wam w ucho zagłosujcie w notowaniu Eski >>> Głosuj na Gorącą 20

Kolejne notowanie już od godziny 18.00 przedstawi Michał Celeda! Bądźcie koniecznie razem z nami! 

 

RW

Najnowsze