Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]

2015-01-29 17:22
Nicki Minaj
Autor: fot. Nicki Minaj / Instagram Nicki Minaj

Radiowa wersja piosenki Nicki Minaj - The Night Is Still Young to nowość w Gorącej 20 w czwartek 29 stycznia 2015 roku. Nowy singiel promocyjny z płyty The Pinkprint prezentuje bardziej popową stronę twórczości raperki. Posłuchaj kawałka na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl

Radiowa wersja piosenki Nicki Minaj - The Night Is Still Young to nowość w Gorącej 20 w czwartek 29 stycznia 2015 roku. Nowy singiel promocyjny z płyty The Pinkprint prezentuje bardziej popową stronę twórczości raperki. Posłuchaj nowości na antenie Radia ESKA tradycyjnie tuż po godz. 18 i już teraz na ESKA.pl.

The Night Is Still Young to nowy radiowy singiel Nicki Minaj. Pomimo tego, że piosenka nie była do tej pory promowana w żaden sposób, to już jest najczęściej odtwarzanym utworem z The Pinkprint w serwisach streamingowych poza znanymi już singlami. Producentami utworu są Dr. Luke i Cirkut a sam kawałek opowiada po prostu o dobrej zabawie i radości z bycia młodym.

Jeśli chcecie być na bieżąco z newsami na temat Nicki koniecznie zaglądajcie na polską stronę poświęconą tej artystce - Nickidaily.pl.

Podoba się Wam najnowsza propozycja od Nicki Minaj?

Nicki Minaj - The Night Is Still Young

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze