MØ w teledysku do Kamikaze

i

Autor: fot. YouTube/MOMOMOYOUTHVEVO Gorąca 20 Premiera: MØ - Kamikaze. Mamy 5 powodów, by posłuchać premiery w G20!

Gorąca 20 Premiera: MØ - Kamikaze. Mamy 5 powodów, by posłuchać premiery w G20!

2015-12-04 16:53

MO - Kamikaze - to piątkowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Nowa piosenka duńskiej piosenkarki pojawi się w propozycjach po raz pierwszy 4 grudnia 2015 roku. Czy autorka sukcesu hitu Lean On grupy Major Lazer - tym razem solowo podbije Gorącą 20? Przekonujemy Was do tej premiery w liście hitów Eski pięcioma powodami! Przy okazji na ESKA.pl już teraz obejrzycie teledysk do Kamikaze! 

Gorąca 20 Radia ESKA, czyli 20 najpopularniejszych hitów w Polsce i codziennie nowa premiera! Dziś, 4 grudnia 2015 roku do grona propozycji na Eskowej liście, dołączy - Kamikaze. To nowa piosenka duńskiej piosenkarki, która jeszcze nie tak dawno podbijała wszystkie listy przebojów z grupą Major Lazer. Czy solowo również ma szanse odnieść sukces? O tym zdecydują Wasze głosy! Ostatni raz w tym tygodniu głosując na Gorącą 20 - macie szanse wygrać płyty Stories Avicii'ego! Dlaczego warto posłuchać i zagłosować na Kamikaze? Przekonujemy Was poniżej! 

Kamikaze - 5 powodów, by posłuchać premiery w G20

Przed nami ostatnia w tym tygodniu premiera w Gorącej 20 Radia ESKA. Dlaczego warto jej posłuchać i zagłosować? Mamy dla Was pięć powodów, dzięki którym przekonacie się do tego kawałka:

  1. , to autorka sukcesu hitu "Lean On" grupy Major Lazer. Jej oryginalny wokal pokochał cały świat!
  2. Producentem wykonawczym "Kamikaze", czyli dzisiejszej premiery w Gorącej 20, jest - Diplo! Wszechstronny muzyk współpracował ostatnio z Justinem Bieberem i Skrillexem. To także jeden z założycieli grupy Major Lazer. Wcześniej, amerykański DJ pracował także przy numerze "XXX 88" z debiutanckiego albumu MØ.
  3. Duńska piosenkarka przekonuje, że kawałek "Kamikaze" jest wniesieniem do muzyki pop nowego stylu. Faktycznie, słuchając tego nagrania stwierdzamy, że czegoś takiego lub podobnego - jeszcze nie słyszeliśmy!
  4. Słuchacze w Wielkiej Brytanii mają wyczucie, co do tego, który kawałek będzie hitem. Brytyjczycy usłyszeli to nagranie w audycji Annie Mac. Zostało ono zapowiedziane jako "Najgorętsze nagranie roku"!
  5. wytłumaczyła o czym jest jej najnowsza propzycja:  - To radosna, imprezowa piosenka, ale jednocześnie opowiada o stracie i bardzo nerwowym czasie. W nagraniu słyszymy inspiracje z muzyki indiańskiej!

Przekonani? Od 4 grudnia 2015 roku, będziecie mogli zagłosować na MØ - Kamikaze w Gorącej 20 Radia ESKA. Zagłosuj i wygraj najnowsze płyty

Kamikaze teledysk do premiery w G20

Klip powstał w Kijowie, na Ukrainie. Jego reżyserem jest duet Truman & Cooper. Karen Marie Ørsted, czyli MØ, wytłumaczyła, o czym jest klip do "Kamikaze: - W teledysku chciałam ująć obydwa te aspekty: imprezowy klimat - przyjaźń, szczęście, ale też mrok, szaleństwo i zagładę.

Już teraz obejrzyj teledysk do MØ - Kamikaze! Utwór pojawi się 4 grudnia 2015 roku premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA, która tradycyjnie startuje o godzinie 18:00!

 

RW