Gorąca 20 Premiera: Mike Posner - Be As You Are. Zdecyduj, czy to nowe I Took A Pill In Ibiza!

2016-07-14 17:58
Gorąca 20 Premiera: Mike Posner - Be As You Are. Zdecyduj, czy to nowe I Took A Pill In Ibiza!
Autor: fot. YouTube/MikePosnerVEVO screen z teledysku Mike Posner - Be As You Are

Mike Posner - Be As You Are: 14 lipca 2016 roku to premiera w Gorącej 20! Nowy kawałek twórcy hitu I Took A Pill In Ibiza będzie hymnem tegorocznego lata? Przekonajcie się sami i oceńcie już teraz na ESKA.pl! 

Mike Posner - Be As You Are: premiera w Gorącej 20! Nowa piosenka amerykańskiego wokalisty do usłyszenia na antenie Radia ESKA w czwartek, 14 lipca po godzinie 18:00! Tym samym twórca hitu I Took A Pill In Ibiza kontynuuje promocję swojego drugiego studyjnego albumu. Czy po raz kolejny uda się mu dotrzeć do wysokich miejsc? Czy zdobędzie szczyt listy przebojów Eski? To Wy o tym zdecydujecie! Puoteck w tym tygodniu ma dla Was płyty Antka Smykiewicza oraz Inny! Dodatkowo możecie zgarnąć bilety na Audioriver 2016! Wystarczy, że uzasadnicie, dlaczego to Wy chcecie wziąć udział w tej imprezie!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Mike Posner - Be As You Are: premiera w G20

Druga w karierze płyta Mike'a Posnera nosi tytuł At Night, Alone. Krążek zyskał na popularności po tym, gdy artysta zgodził się, by jego I Took A Pill In Ibiza zostało zremiksowane przez norweski duet SeeB. Singiel w nowej wersji odnosił ogromny sukces na listach sprzedaży. Amerykański wokalista po tym sukcesie zdecydował się wysłać do stacji radiowych na całym świecie drugi kawałek promujący to wydawnictwo. Utwór zatytułowany "Be As You Are" pojawił się w kilku wersjach. Jedną z nich stworzył JordanXL. Porównajcie ją z wersją oryginalną i zdecydujcie, która ma szansę na większy sukces! Dajcie znać głosując w Gorącej 20 Radia ESKA!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze