Gorąca 20 Premiera: Micar feat. Nico Santos - Brothers In Arms

2016-01-19 16:25
Micar teledysk do Brothers in Arms
Autor: fot. YouTube/Kontor.TV Gorąca 20 Premiera: Micar feat. Nico Santos - Brothers In Arms

Micar feat. Nico Santos - Brothers In Arms: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA we wtorek, 19 stycznia. Nowa piosenka twórcy przeboju This Time It's My Life, podbije listę hitów prowadzoną przez Puotecka? To Wy o tym zdecydujecie! W zamian za Wasze głosy mamy w tym tygodniu płyty Adele i Armina van Buurena. Teledysk do Brothers in Arms zobaczysz już teraz - na ESKA.pl! Tu także informacja o tym, kim jest Micar!

Micar feat. Nico Santos - Brothers In Arms: trafi do listy przebojów Radia ESKA, na której znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce? O tym zdecydują Wasze głosy, które na ten utwór będziecie mogli oddawać od wtorku, 18 stycznia 2016. Premiera w Gorącej 20, to świetna propozycja z jeszcze lepszym teledyskiem. Numer zdążyli już docenić internauci, a powoli doceniają go słuchacze radiowych list hitów w Niemczech i Szwajcarii. Czas na Polskę! Gorąca 20 Radia ESKA z premierą Brothers In Arms startuje o godzinie 18:00. 

Kim jest Micar?

MICAR - pod tą nazwą ukrywa się Carsten Michel. Urodzony w Hamburgu, DJ i producent rozpoczął swoją karierę grając w lokalnych klubach. Na swoim koncie ma kilka bootlegów i mixtape'ów. W 2014 roku wydał singiel zatytułowany "Waiting for the Night". Kawałek pojawił się w kilku wersjach. Sławę dał mu jednak singiel "This Time It's My Life", który kilka razy zdobył szczyt Gorącej 20 Radia ESKA. Muzyk posiada wieloletnie doświadczenie jako DJ i producent. Grał w największych klubach na terenie Niemiec od Flensburg po Garmish, Kitzbuher. Swoje sety prezentował również na Majorce i w Dubaju!

Micar swego czasu współpracował z takimi artystami jak: DJ Antoine, B-Case, Akon, Remady, czy Kiesza. Był on także koproducentem soundtracku do filmu "3 Türken und ein Baby".

Micar w G20

Micar w liście hitów Eski dał się poznać za sprawą singla "This Time It's My Life". Nowa wersja hitu zespołu The Verve przypadł Wam do gustu, bo kilkukrotnie zdobyła ona szczyt najważniejszej listy w Polsce. Singiel stał się również wielkim hitem w Niemczech, gdzie przez kilka tygodni utrzymywał się w TOP 10.

Premiera w G20: Brothers In Arms

Druga w tym tygodniu nowa propozycja do listy hitów to kawałek, który ma szanse zostać wielkim hitem. Jego prosta konstrukcja sprawia, że na długo zapada w pamięć. Gościnny udział przy produkcji dzieła wziął Nico Santos, hiszpański muzyk dysponujący niezwykle delikatnym wokalem.

Od godziny 18:00 odliczycie z Puoteckiem - 20 najpopularniejszych hitów Polsce. Oprócz tego w notowaniu czekają na Was propozycje do listy przebojów i codziennie nowa premiera. Dziś: Micar feat. Nico Santos - Brothers In Arms, a już teraz zobaczcie teledysk:

 

Oddajcie głosy na swoich faworytów w Gorącej 20 Radia ESKA! W tym tygodniu za Wasze wsparcie mamy dla Was płyty Adele "25" i Armina van Buurena "Embrace". 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze