Gorąca 20 Premiera: Meghan Trainor - No || Girls Love DJs feat. Sophia Ayana - Easy

2016-03-04 11:23
Gorąca 20 Premiery: Meghan Trainor Girls Love DJs
Autor: fot. okładka singla Gorąca 20 Premiera: Meghan Trainor - No || Girls Love DJs feat. Sophia Ayana - Easy

Meghan Trainor - No oraz Girls Love DJs feat. Sophia Ayana - Easy: premiery w G20 na dobre zakończenie tygodnia! W piątek, 4 marca usłyszycie aż dwie nowe piosenki w propozycjch do listy przebojów Eski. Już teraz przed radiowym debiutem dowiesz się o nich więcej. Oczywiście na ESKA.pl!  

Najpopularniejsze hity w Polsce znajdziecie w Gorącej 20 Radia ESKA! Każdego dnia do propozycji trafia nowa piosenka. W piątek, 4.03.16 wyjątkowo usłyszycie dwie premiery w G20. Pierwsza z nich to Meghan Trainor - No, czyli singiel, który właśnie dziś pojawił się na rynku muzycznym! Druga premiera: Girls Love DJs feat. Sophia Ayana - Easy. Holenderski projekt już niebawem za sprawą tego przeboju może stać się bardzo rozpoznawalny. Gorąca 20 Radia ESKA startuje już o godzinie 18:00.

>>> Gorąca 20 - Wasze głosy, Wasze hity

Meghan Trainor - No: Premiera w G20

Nowa piosenka Meghan Trainor po raz pierwszy w propozycjach do listy przebojów Eski pojawi się w piątek, 4 marca. Właśnie dziś kawałek "No" ma swoją światową premierę! Singiel został wyprodukowany przez Ricky Reeda (znanego z produkcji "Talk Dirty" Jasona Derulo" czy "Fireball" Pitbulla). Trainor w jednym z wywiadów powiedziała, że obserwowała prace tego producenta odkąd był nastolatkiem. Wyznała także: - To hymn dla wszystkich dziewczyn, które potrafią powiedzieć mężczyznom "nie, dzięki". Jestem sama i dobrze mi z tym.

Już teraz posłuchajcie fragmentu, a nagranie w całości usłyszycie 4 marca w Gorącej 20 Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00!

>>> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety!

Girls Love DJs - Easy: premiera 4.03.16

Girls Love DJs - DJ, producent z Holandii, który już jakiś czas temu podbił lokalne parkiety. Zagrał również na największych imprezach w swoim kraju: Mysteryland, Amsterdam Open Air, Kingsday Festival, We Are Electric czy m.in. Valhalla. DJ z Amsterdamu postanowił wypuścić na rynek światowy swój solowy singiel pt. "Easy". 

Nagranie posiada chwytliwą, reggae'ową melodię z bujającymi dźwiękami muzyki house. Swojego wokalu użyczyła Sophia Ayana. Teledysk został wyreżyserwowany przez Alexa Di Marco, który wcześniej współpracował z Wiz Khalifą i Juicy J. 

 

Meghan Trainor - No || Girls Love DJs feat. Sophia Ayana - Easy, to dwa potencjalne hity. W piątek, 4 marca 2016 roku po godzinie 18:00 pojawią się one w ramach premiery w Gorącej 20 Radia ESKA. Jeśli podobają się Wam te nowe propozycje i chcielibyście słuchać ich częściej, nie zapomnijcie zagłosować: TUTAJ. Jak zwykle czekają najlepsze, Eskowe płyty!

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze