Gorąca 20 Premiera: Matt Simons - Catch & Release (Deepend Remix)

2015-12-17 17:02
Matt Simons - Catch And Realease
Autor: fot. YouTube/MattSimonsVEVO Gorąca 20 Premiera: Matt Simons - Catch & Release (Deepend Remix)

Matt Simons - Catch & Release (Deepend Remix), czyli premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, 17 grudnia 2015 roku. Nowa piosenka w propozycjach pojawi się zaraz po godzinie 18:00! Czy szybko trafi do ścisłego zestawienia Listy Przebojów Eski? O tym zdecydują Wasze głosy, za które dostajecie składanki Hity na Czasie: Zima 2016. Teledysk z tekstem do Catch & Release (Deepend Remix) obejrzysz na ESKA.pl!

Przed nami kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ESKA, w którym jak zwykle nie zabraknie nowości w propozycjach! W czwartek, 17 grudnia 2015 roku, jako premiera w G20 pojawi się: Matt Simons - Catch & Release (Deepend Remix). Amerykański piosenkarz podbija obecnie listy hitów w Niemczech, Austrii, Belgii i Francji, czy podbije również najpopularniejszą listę w Polsce, czyli Gorącą 20 Radia ESKA? O tym zdecydują wyłącznie Wasze głosy, które w tym tygodniu nagradzamy płytami - Hity na Czasie: Zima 2016.

Kim jest Matt Simons

Matt Simons, czyli amerykański piosenkarz, tekściarz, kompozytor, który na co dzień urzęduje w Nowym Jorku. Aktywny muzycznie jest od 2010 roku, ale swój pierwszy album wydał dwa lata od debiutu na rynku. Jego występy na żywo są pełne emocji i podniosłych chwil. Być może dlatego, że zazwyczaj w czasie koncertowania pojawia się z zespołem na żywo. W 2014 roku wydał album Catch & Release, z którego pochodzi tytułowy utwór. Oryginalna wersja singla promującego to wydawnictwo, nie zrobiła szumu na listach przebojów. Świat poznaje Matta Simonsa za sprawą remiksu, który stworzyli duńscy DJ-e: Bob van Ratingen i Falco van den Aker, czyli duet Deepend.

>>Ruszyło głosowanie na najpopularniejsze hity 2015 roku. Sprawdź szczegóły!

Catch & Release (Deepend Remix) - premiera w G20

Zremiksowana wersja utworu "Catch & Release" pojawi się dziś premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA. To właśnie ta wersja cieszy się ogromną popularnością na europejskich listach przebojów. W związku z tym utwór zadebiutował w 202. notowaniu Global Listy. Czy Matt Simons równie szybko wskoczy do zestawienia z najpopularniejszymi hitami w Polsce? To zależy od Waszych głosów!

Gorąca 20 Radia ESKA z premierą: Matt Simons - Catch & Release (Deepend Remix), startuje tradycyjnie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Polecamy Wam tekstowe wideo do tego kołyszącego nagrania:

 

Jeśli podobają się Wam te nowe propozycje i chcielibyście słuchać ich częściej, nie zapomnijcie zagłosować: Gorąca 20 Radia ESKA. Wasze wsparcie na Eskowe hity nagradzamy w tym tygodniu płytami: Hity na Czasie Zima 2016

RW

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze