Gorąca 20 Premiera: Matt Simons - Catch & Release (Deepend Remix)

2015-12-17 17:02
Matt Simons - Catch And Realease
Autor: fot. YouTube/MattSimonsVEVO Gorąca 20 Premiera: Matt Simons - Catch & Release (Deepend Remix)

Matt Simons - Catch & Release (Deepend Remix), czyli premiera w Gorącej 20 Radia ESKA, 17 grudnia 2015 roku. Nowa piosenka w propozycjach pojawi się zaraz po godzinie 18:00! Czy szybko trafi do ścisłego zestawienia Listy Przebojów Eski? O tym zdecydują Wasze głosy, za które dostajecie składanki Hity na Czasie: Zima 2016. Teledysk z tekstem do Catch & Release (Deepend Remix) obejrzysz na ESKA.pl!

Przed nami kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ESKA, w którym jak zwykle nie zabraknie nowości w propozycjach! W czwartek, 17 grudnia 2015 roku, jako premiera w G20 pojawi się: Matt Simons - Catch & Release (Deepend Remix). Amerykański piosenkarz podbija obecnie listy hitów w Niemczech, Austrii, Belgii i Francji, czy podbije również najpopularniejszą listę w Polsce, czyli Gorącą 20 Radia ESKA? O tym zdecydują wyłącznie Wasze głosy, które w tym tygodniu nagradzamy płytami - Hity na Czasie: Zima 2016.

Kim jest Matt Simons

Matt Simons, czyli amerykański piosenkarz, tekściarz, kompozytor, który na co dzień urzęduje w Nowym Jorku. Aktywny muzycznie jest od 2010 roku, ale swój pierwszy album wydał dwa lata od debiutu na rynku. Jego występy na żywo są pełne emocji i podniosłych chwil. Być może dlatego, że zazwyczaj w czasie koncertowania pojawia się z zespołem na żywo. W 2014 roku wydał album Catch & Release, z którego pochodzi tytułowy utwór. Oryginalna wersja singla promującego to wydawnictwo, nie zrobiła szumu na listach przebojów. Świat poznaje Matta Simonsa za sprawą remiksu, który stworzyli duńscy DJ-e: Bob van Ratingen i Falco van den Aker, czyli duet Deepend.

>>Ruszyło głosowanie na najpopularniejsze hity 2015 roku. Sprawdź szczegóły!

Catch & Release (Deepend Remix) - premiera w G20

Zremiksowana wersja utworu "Catch & Release" pojawi się dziś premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA. To właśnie ta wersja cieszy się ogromną popularnością na europejskich listach przebojów. W związku z tym utwór zadebiutował w 202. notowaniu Global Listy. Czy Matt Simons równie szybko wskoczy do zestawienia z najpopularniejszymi hitami w Polsce? To zależy od Waszych głosów!

Gorąca 20 Radia ESKA z premierą: Matt Simons - Catch & Release (Deepend Remix), startuje tradycyjnie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Polecamy Wam tekstowe wideo do tego kołyszącego nagrania:

 

Jeśli podobają się Wam te nowe propozycje i chcielibyście słuchać ich częściej, nie zapomnijcie zagłosować: Gorąca 20 Radia ESKA. Wasze wsparcie na Eskowe hity nagradzamy w tym tygodniu płytami: Hity na Czasie Zima 2016

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze