Gorąca 20 Premiera: Manuel Riva & Eneli - Mhm Mhm. Autor premiery w G20 to twórca znanego zespołu!

i

Autor: fot. YouTube/RotonMusicTV screen z teledysku Manuel Riva & Eneli - Mhm Mhm (Official Music Video)

Gorąca 20 Premiera: Manuel Riva & Eneli - Mhm Mhm. Autor premiery w G20 to twórca znanego zespołu!

2016-10-04 12:31

Manuel Riva & Eneli - Mhm Mhm: przyjemna premiera w Gorącej 20 we wtorek, 4 października. Popowy kawałek ze świetnym bitem może się Wam spodobać! Oceńcie go wraz z teledyskiem już teraz na ESKA.pl!

Manuel Riva & Eneli - Mhm Mhm: premiera w Gorącej 20 pochodzi prosto z Rumunii! Kawałek ze świetnym bitem i jeszcze lepszym wokalem tamtejszej piosenkarki usłyszycie na antenie Radia ESKA zaraz po godzinie 18:00.  Kim są autorzy premiery w G20? Dowiecie się w tym artykule na ESKA.pl! Puoteck w tym tygodniu nagradza Was płytami Shawna Mendesa - Illuminate. Wszystko za głosy, które oddacie klikając w link poniżej.

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Manuel Riva & Eneli - kim są autorzy premiery w G20?

Manuel Riva to urodzony w Tulczy, 38-letni didżej, producent i remikser. Jest założycielem znanego zespołu Deepcentral. Swoimi produkcjami wielokrotnie zdobywał szczyty rumuńskich zestawień. 

Eneli to z kolei 21-latka, która posiada jeden z najlepszych wokali wśród rumuńskich artystek młodego pokolenia. Nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że wokalistka ma podobny głos do Emeli Sande. 

Mhm Mhm - premiera w Gorącej 20

Nowa piosenka w propozycjach do Gorącej 20, to kawałek o bardzo wyszukanym i oryginalnym tytule - Mhm, Mhm. Utwór z czasem trwania coraz bardziej się rozkręca. Tu delikatny wokal zmieszany jest z klubowym bitem, który powinien się wam spodobać. Manuel Riva w pierwszym tygodniu października 2016 był na miejscu 4. bułgarskiej listy hitów. Jak wysoko dotrze w Gorącej 20 Radia ESKA? Oceniajcie tuż po zakończonym notowaniu. Kolejne zestawienie z najnowszą propozycją startuje punktualnie o godzinie 18:00. Symboliczny teledysk do zobaczenia poniżej:

 

RW