Gorąca 20 Premiera: Maitre Gims - Bella [VIDEO]

2014-02-18 16:06

Maitre Gims - Bella to wtorkowa premiera w Gorącej 20. Teledysk do piosenki francuskiego artysty ma już ponad 83 miliony wyświetleń na YouTube! Posłuchaj przebojowego kawałka teraz na ESKA.pl, a tuż po 18.00 na antenie Radia ESKA!

Maitre Gims - Bella to piosenka, która zabrzmi premierowo w Gorącej 20 we wtorek na antenie Radia ESKA. Już teraz możesz posłuchać tego utworu na ESKA.pl!

>>> Rockowe koncerty 2014 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy

Artysta urodził się 27 lat temu w Zairze (obecnie Demokratyczna Republika Konga), jednak od drugiego roku życia mieszka we Francji. Jego przygoda z muzyką zaczęła się jeszcze w szkole, gdzie zaczynał od rapowania z kolegami. Maitre Gims bardzo wcześnie się ożenił i jest już ojcem czwórki dzieci. 


>>> Gorąca 20 - lista przebojów Radia ESKA

Utwór Bella pochodzi z płyty pt. Subliminal, która została wydana w maju 2013 roku. Teledysk do tej piosenki ma już ponad 83 miliony wyświetleń w serwisie YouTube! Zachęcamy do głosowania na piosenki w Gorącej 20 - liście przebojów Radia ESKA.

Posłuchaj kawałka Maitre Gims - Bella:

 

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze