Gorąca 20 Premiera: Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel. Tureckie dźwięki + klubowy bit = HIT?

2016-06-30 15:24
Gorąca 20 Premiera: Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel. Tureckie dźwięki + klubowy bit = HIT?
Autor: fot. okładka singla premiery w g20

Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel: tureckie rytmy + klubowy bit = przepis na sukces? Ocenicie w Gorącej 20, bo to premiera w czwartek, 30 czerwca. Teledysk do tego nagrania podrzucamy Wam na ESKA.pl!

Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel: 30.06.2016 to premiera w Gorącej 20! Kawałek usłyszycie na antenie Radia ESKA w ostatni dzień czerwca zaraz po godzinie 18:00! Te nietypowe połączenie muzyki tureckiej z brzmieniami elektroniki pokochał cały świat. Czy to najlepszy hit lata 2016 w G20? Pamiętajcie, że to zależy od Waszych głosów! Puoteck w zamian za nie ma dla Was plażowe upominki od Enrique Iglesiasa i płyty Remo!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Mahmut Orhan - kim jest twórca premiery w G20?

Mahmut Orhan - 23-letni didżej i producent z Turcji, tworzy muzykę z gatunku: Deep House, Indie Dance i Nu Disco. Przez wiele lat pracował jako dyrektor muzyczny w jednym z najpopularniejszych klubów w Stambule. W przeszłości tworzył wyłącznie muzykę do filmów i seriali. W swoich nagraniach korzysta z brzmień wywodzących się z jego rodzinnego kraju. To dość oryginalne podejście do tworzenia muzyki klubowej!

Feel - 30.06.2016 premiera w G20

Współautorką dzisiejszej premiery w G20 jest Sena Sener. Turecka wokalistka, która dała się poznać jedynie lokalnej publiczności. Swoje autorskie utwory umieszcza w serwisie soundcloud i cieszą się one dużą popularnością. Teraz młodą piosenkarkę poznaje cały świat! Teledysk do kawałka pt. "Feel" ma już ponad 11 milionów wyświetleń i mnóstwo pozytywnych opinii. Dawno nie było takiego połączenia, gdzie muzyka turecka idealnie wpasowuje się do brzmień muzyki elektronicznej. Co sądzicie o takim zestawieniu dwóch innych gatunków muzycznych? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem oraz głosując w ramach Gorącej 20!

Mahmut Orhan feat. Sena Sener - Feel

RW

Najnowsze