Gorąca 20 Premiera: Madden - Golden Light. Teraz słoneczne światło będzie jeszcze mocniejsze!

2016-07-06 12:51
Gorąca 20 Premiera: Madden feat. 6AM - Golden Light. Słoneczne światło będzie jeszcze mocniejsze!
Autor: fot. okładka singla premiery w g20

Madden feat. 6AM - Golden Light: premiera w Gorącej 20! Rozgrzewające nagranie prosto z Norwegii po raz pierwszy wybrzmi na antenie Radia ESKA w środę, 16 lipca po godzinie 18:00! Czy ten klubowy kawałek podbije listę przebojów? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!

Madden feat. 6AM - Golden Light: 6 lipca 2016 roku to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Melodyjny kawałek wybrzmi z Waszych głośników zaraz po godzinie 18:00! Jego autorem jest norweski didżej, który właśnie debiutuje na rynku muzycznym. Czy jego początek kariery muzycznej będzie udany? W dużej mierze to zależy od Was! Tuż po zakończonym notowaniu będziecie mogli oddawać swoje głosy, za które Puoteck w tym tygodniu ma płyty At Night, Alone - Mike'a Posnera!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Madden - kim jest autor premiery w G20?

Madden to norweski producent muzyczny, który właśnie stawia pierwsze kroki na światowym rynku muzycznym. Producent, didżej i jednocześnie twórca remiksów z Oslo bardzo szybko zdobył sobie uwielbienie fanów muzyki elektronicznej. Na początku 2016 roku podpisał swój pierwszy poważny kontrakt z wytwórnią Warner Music i to właśnie w tym nakładzie pojawi się jego debiutancki album. 

Madden - Golden Light: Premiera w G20

Golden Light to premiera w Gorącej 20! Niezwykle melodyjny kawałek powstał dzięki połączeniu pianina z mocnym elektronicznym bitem. Idealnie został również dobrany wokal, za który odpowiada 6AM. Utwór docenili już słuchacze serwisów streamingowych na całym świecie, a oprócz tego numer zadebiutował na miejscu 36. klubowego zestawienia Billboardu. Klip został wyreżyserowany przez Iselin Tara Rathke. Czy to jeden z hitów tegorocznych wakacji? Dajcie znać w komentarzach pod artykułem oraz oczywiście głosując w ramach listy przebojów Eski! >>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Madden feat. 6AM - Golden Light

 

RW

Najnowsze