Premiera

i

Autor: fot. YouTube/LillyWoodVEVO Gorąca 20 Premiera: Lilly Wood & The Prick - I Love You. Twórcy Prayer in C powracają!

Gorąca 20 Premiera: Lilly Wood & The Prick - I Love You. Twórcy Prayer in C powracają!

2016-01-01 15:58

Lilly Wood & The Prick - I Love You: to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA w piątek, 1 stycznia 2016 roku. Duet z Francji pojawi się w propozycjach do listy przebojów Radia ESKA z nową propozycją, która promuje ich album Shadows. Czy nowa piosenka w propozycjach do G20 powtórzy sukces hitu Prayer In C (Robin Schulz Remix)? Zdecydujcie głosując na Gorącą 20 Eski. W zamian za to jak zwykle macie szanse wygrać najlepsze i najnowsze płyty! Słuchajcie G20 Radia ESKA tradycyjnie od godziny 18:00! Przed radiową premierą na ESKA.pl znajdziecie teledysk do I Love You. A jest na co popatrzeć!  

Codziennie od poniedziałku do piątku w Gorącej 20 Radia ESKA w propozycjach pojawia się nowa piosenka. Nie inaczej będzie 1 stycznia, czyli w pierwszy dzień Nowego Roku! W gronie "gorących hitów" zadebiutuje: Lilly Wood & The Prick - I Love YouPremiera w G20 dołączy do grona najpopularniejszych Eskowych hitów? To wszystko zależy od Waszych głosów, za które jak zwykle mamy dla Was najlepsze płyty!

Kim jest Lilly Wood & The Prick?

Duet Lilly Wood & The Prick tworzą Nili Hadida i Benjamin Cotto. Artyści w 2006 roku przez przypadek poznali się w jednej z kawiarni w Paryżu i szybko znaleźli wspólne zainteresowania. To one spowodowały, że zaczęli wspólnie nagrywać materiał na EPkę, która ukazała się 3 lata od ich debiutu na rynku muzycznym. To właśnie wtedy spełniło się ich marzenie, bo podpisali kontrakt z niezależną wytwórnią. Pierwsze drobne sukcesy odnosili za sprawą singli z albumów "Invincible Friends" i "The Fight". Obecnie w Europie cieszą się sporą popularnością, a wszystko to za sprawą remiksu Robina Schulza ich hitu "Prayer In C".

Lilly Wood & The Prick w G20

Ich kariera w Gorącej 20 Radia ESKA rozpoczęła się za sprawą przeboju "Prayer In C". Francuski duet pierwszy raz w propozycjach do listy hitów Eski pojawił się 7 lipca 2014 roku. Wszystko dzięki remiksowi, który stworzył (wówczas nieznany jeszcze DJ) Robin Schulz! Utwór bardzo szybko zdobył Wasze uznanie, będąc w G20: 4 razy na miejscu 1., 3x2, 1x3. Uznaliście również, że to najlepszy hit 2014 roku! 

I Love You Premiera w Gorącej 20

Kawałek "I Love You" promuje wydany 13 listopada 2015 roku, trzeci studyjny album Lilly Wood and the Prick pt. "Shadows". Czyżby singiel powtórzył sukces największego jak do tej pory ich przeboju? O tym zdecydują jedynie Wasze głosy, które możecie oddawać 24/7. Zagłosuj teraz 

Gorąca 20 Radia ESKA z pierwszą premierą w 2016 roku: Lilly Wood & The Prick - I Love You - startuje tradycyjnie o godzinie 18:00! 

RW