Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain

i

Autor: fot. YouTube/Atlantic Records screen z teledysku do Sucker for Pain - Lil Wayne, Wiz Khalifa & Imagine Dragons w/ Logic & Ty Dolla $ign ft X Ambassadors

Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain

2016-08-30 18:49

Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons, Logic & Ty Dolla $ign feat. X Ambassadors - Sucker for Pain: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Tylu świetnych artystów pojawiło się w jednym utworze, że on musiał się udać! Czy wkrótce dotrze na szczyt listy hitów Eski? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!

Lil Wayne & Wiz Khalifa & Imagine Dragons, Logic & Ty Dolla $ign feat. X Ambassadors - Sucker for Pain: 30 sierpnia 2016 to premiera w Gorącej 20! Debiut nagrania w propozycjach do listy przebojów Radia ESKA odbędzie się we wtorek zaraz po godzinie 18:00. Jeśli chodzi o hip-hopowe piosenki, zdecydowanie w tym roku to jeden z faworytów do miana najlepszego. Cała elita największych gwiazd pracowała nad tym numerem, który finalnie usłyszeć możemy w filmie Suicide Squads. Ciekawe, czy tak jak słuchacze na całym świecie polubicie ten kawałek. Wkrótce się o tym przekonamy, bo dacie znać głosując w ramach G20! Puoteck w zamian za Wasze wsparcie ma dla was bilety na koncert Kings of Leon!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Sucker for Pain - Premiera w G20

Autorów premiery w G20 nie da się policzyć na palcach obydwu rąk. Łącznie z artystami z zespołów nad kawałkiem pt. Sucker For Pain pracowało 12 gwiazd! Singiel został stworzony z myślą o ścieżce dźwiękowej do Suicide Squads, czyli filmu o superbohaterach. To jeden z najlepiej radzących sobie na światowym rynku motywów muzycznych z tej kinowej produkcji. Najbardziej przerażająca w Sucker For Pain jest zwrotka Lil Wayne'a. Raper mówi o tym, że obce siły próbują zrobić mu krzywdę, a on przed tym ucieka. Do dziś wiele osób martwi się o zdrowie artysty. 

Lil Wayne & Wiz Khalifa & Imagine Dragons, Logic & Ty Dolla $ign feat. X Ambassadors - Sucker for Pain: w Gorącej 20 usłyszycie po raz pierwszy 30.08.2016! Odpalcie Radio ESKA punktualnie o godzinie 18:00, a wcześniej zagłosujcie na swoje ulubione kawałki. Przypominamy, że dla głosujących mamy bilety na krakowski koncert Kings of Leon!