Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain

2016-08-30 18:49
Gorąca 20 Premiera: Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons - Sucker For Pain
Autor: fot. YouTube/Atlantic Records screen z teledysku do Sucker for Pain - Lil Wayne, Wiz Khalifa & Imagine Dragons w/ Logic & Ty Dolla $ign ft X Ambassadors

Lil Wayne feat. Wiz Khalifa & Imagine Dragons, Logic & Ty Dolla $ign feat. X Ambassadors - Sucker for Pain: premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Tylu świetnych artystów pojawiło się w jednym utworze, że on musiał się udać! Czy wkrótce dotrze na szczyt listy hitów Eski? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!

Lil Wayne & Wiz Khalifa & Imagine Dragons, Logic & Ty Dolla $ign feat. X Ambassadors - Sucker for Pain: 30 sierpnia 2016 to premiera w Gorącej 20! Debiut nagrania w propozycjach do listy przebojów Radia ESKA odbędzie się we wtorek zaraz po godzinie 18:00. Jeśli chodzi o hip-hopowe piosenki, zdecydowanie w tym roku to jeden z faworytów do miana najlepszego. Cała elita największych gwiazd pracowała nad tym numerem, który finalnie usłyszeć możemy w filmie Suicide Squads. Ciekawe, czy tak jak słuchacze na całym świecie polubicie ten kawałek. Wkrótce się o tym przekonamy, bo dacie znać głosując w ramach G20! Puoteck w zamian za Wasze wsparcie ma dla was bilety na koncert Kings of Leon!

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Sucker for Pain - Premiera w G20

Autorów premiery w G20 nie da się policzyć na palcach obydwu rąk. Łącznie z artystami z zespołów nad kawałkiem pt. Sucker For Pain pracowało 12 gwiazd! Singiel został stworzony z myślą o ścieżce dźwiękowej do Suicide Squads, czyli filmu o superbohaterach. To jeden z najlepiej radzących sobie na światowym rynku motywów muzycznych z tej kinowej produkcji. Najbardziej przerażająca w Sucker For Pain jest zwrotka Lil Wayne'a. Raper mówi o tym, że obce siły próbują zrobić mu krzywdę, a on przed tym ucieka. Do dziś wiele osób martwi się o zdrowie artysty. 

Lil Wayne & Wiz Khalifa & Imagine Dragons, Logic & Ty Dolla $ign feat. X Ambassadors - Sucker for Pain: w Gorącej 20 usłyszycie po raz pierwszy 30.08.2016! Odpalcie Radio ESKA punktualnie o godzinie 18:00, a wcześniej zagłosujcie na swoje ulubione kawałki. Przypominamy, że dla głosujących mamy bilety na krakowski koncert Kings of Leon!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze