Kygo kadr z lyric video

i

Autor: fot. YouTube/KygoOfficialVEVO Gorąca 20 Premiera: Kygo feat. Maty Noyes - Stay || Robin Schulz feat. J.U.D.G.E. - Show Me Love

Gorąca 20 Premiera: Kygo feat. Maty Noyes - Stay || Robin Schulz feat. J.U.D.G.E. - Show Me Love

2015-12-15 16:38

Gorąca 20 Premiera: Kygo feat. Maty Noyes – Stay oraz Robin Schulz feat. J.U.D.G.E. – Show Me Love. We wtorek, 15 grudnia usłyszycie aż dwie nowe piosenki w propozycjach do Listy Przebojów Radia ESKA! Zanim radiowa premiera, posłuchaj tych nagrań na ESKA.pl!

Kolejne notowanie Gorącej 20 Radia ESKA startuje tradycyjnie o godzinie 18:00! Oprócz najpopularniejszych hitów hitów w Polsce, tradycyjnie usłyszycie nowe piosenki w propozycjach. Dziś, 15 grudnia 2015 roku po raz pierwszy do listy przebojów Eski dołączą aż dwa nagrania: Kygo feat. Maty Noyes - Stay oraz Robin Schulz feat. J.U.D.G.E. - Show Me Love. Wtorkowe premiery w G20 zostaną wielkimi hitami? To wszystko zależy od Waszych głosów, za które Puoteck nagradza Was składankami Hity na Czasie: Zima 2016!

Kygo - Stay premiera w G20

To już piąty singiel zapowiadający debiutanckie wydawnictwo, pod którym podpisze się Kygo. Płyta z przebojami Firestone, Stole The Show, Here For You - pojawi się najprawdopodobniej 12 lutego 2016 roku! Na profilach w serwisach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym widnieje data 12.02.2016. Kto śledzi karierę tego producenta wie, że na początku 2015 roku powiedział, iż pracuje nad debiutanckim albumem. Najprawdopodobniej prace mają się ku końcowi!

Na początku grudnia Kygo zaprezentował światu kolejny kawałek, który za sprawą Waszych głosów ma szanse stać się hitem! Wokalnie w "Stay” udziela się Maty Noyes, 18-letnia piosenkarka i autorka tekstów z Los Angeles. Słuchacze na całym świecie poznali ją za sprawą utworu “Angel” The Weeknd! Mistrz w tworzeniu tropikalnych dźwięków ze swoją najnowszą propozycją - dołączy dziś, 15 grudnia 2015 roku do grona propozycji w Gorącej 20 Radia ESKA! Posłuchajcie nagrania przed radiową premierą:

 

Gorąca 100 Radia ESKA - zagłosuj na poprzednie single Kygo i Robina Schulza, które podbijały Gorącą 20.

Robin Schlulz w G20

Druga dzisiejsza premiera w G20 Radia ESKA, to kolejny singiel z albumu pt. Sugar. Robin Schulz singlem "Show Me Love" kontynuuje promocje swojego drugiego studyjnego wydawnictwa. Wcześniej niemiecki DJ i producent dał się poznać za sprawą hitów "Headlights", czy tytułowego "Sugar". 

Robin Schulz przy tworzeniu "Show Me Love" skorzystał z pomocy B. Richter'a - który w środowisku muzycznym jest bardziej znany pod pseudonimem J.U.D.G.E. Zdjęcia do teledysku zostały stworzone w Berlinie. Efekty możecie podziwiać już teraz:

 

15 grudnia 2015 roku, to dzień, w którym w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA pojawią się dwa, zupełnie nowe nagrania: Kygo feat. Maty Noyes - Stay oraz Robin Schulz feat. J.U.D.G.E - Show Me Love. Mamy nadzieje, że oba przypadną Wam do gustu i bardzo szybko trafią do ścisłego notowania. W przedświątecznym tygodniu głosujący na hity w liście przebojów Eski mają szanse zgarnąć składanki: "Hity na Czasie: Zima 2016". których więcej przeczytacie >>TUTAJ

>>Zagłosuj na Gorącą 20 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE