Kleszcz & DiNO

i

Autor: print screen Youtube Kleszcz & DiNO w utworze Szukaj Mnie

Gorąca 20 Premiera: Kleszcz & DiNO - Szukaj mnie [VIDEO]

2015-01-03 15:02

Gorąca 20 Radia Eska: w sobotnim notowaniu Gorącej 20 z 3 stycznia 2015 roku usłyszycie polski utwór Szukaj Mnie. Kawałek w wykonaniu duetu Kleszcz (MC) i DiNO (producent) jest singlem nadchodzącej płyty. Szukaj mnie na antenie Eski po godz. 18:00 tymczasem już teraz możecie zobaczyć teledysk do utworu na ESKA.pl 

Gorąca 20 Radia Eska: w notowaniu z soboty 3 stycznia 2015 premierowo w Gorącej 20 usłyszycie utwór Szukaj Mnie w wykonaniu duetu Kleszcz & DiNO. Piosenka to singiel nadchodzącego albumu pt. Horrym Jestem, który ukaże się już wiosną 2015 roku. Szukaj Mnie to piosenka z bardzo ważnym przesłaniem, z tego też względu warto przesłuchać ją kilka razy. Zanim na antenie Radia Eska o godz. 18:00 wystartuje notowanie Gorącej 20 już teraz możecie obejrzeć klip do utworu, który swoją premierę zaliczył na początku grudnia 2014 roku. 

- Utwór Szukaj Mnie, do którego nakręciliśmy klip, opisuje emocje człowieka odczuwającego ogromną pustkę, stratę. To numer o kimś, kto bardzo chce znaleźć element nadający sens całej układance. Dla każdego z was będzie mógł oznaczać co innego - wyznał w jednym z wywiadów MC Kleszcz. 

Piosenka Szukaj Mnie to oficjalny debiut MC Kleszcza na polskim rynku fonograficznym. Producentem nadchodzącego albumu jest DiNO, który współpracował przy tworzeniu, odnoszącej sukcesy, płyty Rekontakt Pokahontaz. 

Na utwór Szukaj Mnie możecie głosować w Gorącej 20 >>>TUTAJ<<<

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE