Gorąca 20 Premiera: Kent Jones - I Don't Mind. Autor premiery w G20 to debiutant!

2016-08-09 15:04
Gorąca 20 Premiera: Kent Jones - I Don't Mind. Autor premiery w G20 to debiutant!
Autor: fot. YouTube/Kent Jones screen z teledysku Kent Jones - Dont Mind (EXPLICIT)

Kent Jones - I Don't Mind: 9 sierpnia 2016 to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Jej autor zajmuje z tym kawałkiem wysokie miejsce na Billboard Hot 100 i UK Charts! Czy dotrze również do ścisłego zestawienia listy przebojów ESKI? Zobaczcie na ESKA.pl - kim jest Kent Jones, a później zdecydujcie!

Kent Jones - I Don't Mind: to jedna z nowości Radia ESKA na sierpień! Konkretnie to premiera w Gorącej 20, którą usłyszycie już 9.08.2016 po godzinie 18:00! Singiel znalazł się już w pierwszej dziesiątce zestawienia Billboard Hot 100 i UK Charts. Autor premiery w G20 dopiero co rozpoczął swoją karierę, a już osiąga ogromne sukcesy. Czy kolejnym osiągnięciem młodego rapera będzie to, że jego kawałek znajdzie się w gronie najpopularniejszych hitów w Polsce? Wszystko zależy od Waszych głosów, za które odwdzięczamy się świetnie brzmiącą płytą Cloud Nine od Kygo. 

>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

Kent Jones - kim jest twórca premiery w G20?

Kent Jones - 22-letni amerykański raper z Miami na Florydzie. Pierwszy raz zetknął się z muzyką w kościele, gdzie nauczył się grać na perkusji. Nieco później Jones zaczął uczęszczać na lekcje gry na pianinie i organach. W 2013 roku podpisał kontrakt z wytwórnią Cool & Dre. Dało mu to możliwość współpracy z największymi gwiazdami hip-hopu tj.: The Game, Fat Joe, Busta Rhymes. W 2015 z pomocą DJ-a Khaleda rozpoczął współpracę z bardziej znaną wytwórnią. Właśnie w niej wydał swój pierwszy mixtape pt. Tours. Z niego pochodzi wtorkowa premiera w Gorącej 20 Radia ESKA - singiel zatytułowany "Don't Mind".

Kent Jones - I Don't Mind: Premiera w G20

Don't Mind to utwór, który dotarł najwyżej do miejsca 8. listy Billboard Hot 100. Do tego numeru bujają się także gracze gry NBA 2k16, ponieważ znalazł się on na tamtejszej ścieżce dźwiękowej. W sieci dostępna jest również wersja, w której dodatkowo usłyszeć możemy Pitbulla i Lil Wayne'a! Wy jednak głosować możecie na oryginalną. Teledysk do zobaczenia poniżej. Emisja kawałka na antenie Radia ESKA tuż po godzinie 18:00! Na kolejne notowanie Gorącej 20 zaprasza Michał MICHU Sobkowski.

 

RW

Najnowsze