Gorąca 20 Premiera: Kate Ryan - Wonderful Life. Cover hitu znanego artysty!

2016-02-12 13:51
Kate Ryan - Wonderful Life
Autor: okładka singla Kate Ryan - Wonderful Life Kate Ryan - Wonderful Life

Kate Ryan - Wonderful Life: nowa piosenka w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA. Odświeżona wersja starego hitu wybrzmi po raz pierwszy w piątek, 12 lutego zaraz po godzinie 18:00. Jaką piosenkę przerobiła Kate Ryan? Sprawdź już teraz na ESKA.pl!

Gorąca 20 Radia ESKA i ostatnia w tym tygodniu premiera: Kate Ryan - Wonderful Life. Wybrzmi ona po raz pierwszy w propozycjach do listy przebojów Eski w piątek, 12 lutego 2016. Nowa piosenka wśród 'gorących hitów' to nieco inne spojrzenie na utwór, którzy podbijał światowe zestawienia w 1987 roku. To od Was zależy, czy hit Kate Ryan trafi do ścisłego notowania. Puoteck odpali Gorącą 20 Eski - punktualnie o godzinie 18:00.

>>> Gorąca 20 - Wasze głosy, Wasze hity

Wonderful Life: premiera w G20

Belgijska piosenkarka i tancerka, Kate Ryan, od jakiegoś czasu stawia na mniej imprezowe kawałki. Wokalistka od zawsze słynęła z odświeżania starych, znanych utworów, które do dziś cieszą się uznaniem. Tak również było w przypadku "Wonderful Life"! Jest to hit, pod którym pierwotnie podpisuje się tragicznie zmarły pod koniec stycznia 2016, Colin Vearncombe, powszechnie znany jako Black. Kate Ryan nagrała cover jego wielkiego hitu z 1987 roku - zanim wszyscy usłyszeli tą smutną wiadomość.

Obecnie Belgijka pracuje w studiu nad swoim materiałem na szósty studyjny album, którego premiera ma się odbyć jeszcze w 2016 roku. "Wonderful Life" oficjalnie został potwierdzony, jako kolejna zapowiedź tego wydawnictwa. Jest to również jej drugi singiel po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Mostiko Records. Kate Ryan dokładnie 10 lat temu reprezentowanła Belgię na Eurowizji! Jakiś czas temu mówiło się, że zobaczymy jej podczas 61. finału Konkursu Piosenki Europy.

Gorąca 20 Radia ESKA, a w niej: Kate Ryan - Wonderful Life, czyli premiera w piątek, 12 lutego zaraz po godzinie 18:00. Jeśli podoba się Wam ten klimatyczny utwór i chcielibyście słuchać go częściej - nie zapomnijcie na niego zagłosować. Jeszcze dziś do wygrania debiutancka płyta Shawna Mendesa 'Handwritten'.

Jak zwykle premiery w G20 prezentują się bardzo imponująco. W tym tygodniu (8-12 lutego) do grona propozycji dołączyli: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song, Who Is Fancy - Boys Like You, Adam Lambert - The Original High, C-BooL - Never Go Away, ZAYN - Pillowtalk, Jay Sean - Make My Love Go, Antek Smykiewicz - Limit szans i właśnie Kate Ryan - Wonderful Life. Sprawdzajcie Gorącą 20 Radia ESKA, bo tu codziennie czekają na Was najpopularniejsze hity w Polsce i najświeższe kawałki w propozycjach! >>> Gorąca 20 - kultowa lista hitów.

RW

Najnowsze