Gorąca 20 Premiera: Justin Bieber - What Do You Mean?

2015-09-22 14:04

What Do You Mean - Justina Biebera, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA we wtorek, 22 września. Światowy numer 1 usłyszycie już po godzinie 18:00 w ramach Listy Hitów Eski. Już teraz zobaczcie klip do What Do You Mean!

Gorąca 20 Premiera: Justin Bieber - What Do You Mean: 22 września 2015 roku tuż po godzinie 18:00 premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA usłyszycie światowy numer 1! Czy Polska dzięki Waszym głosom dołączy do krajów, w których ten utwór odnosi obecnie wielki sukces? Ten utwór z pewnością dołączy do playlisty z Waszymi ulubionymi piosenkami. Nie zapomnijcie zagłosować na What Do You Mean w ramach Gorącej 20 ESKI!

Justin Bieber What Do You Mean: wkrótce nowa płyta Biebera!

Justin Bieber po dłuższej przerwie od nagrywania wrócił na listy przebojów z mocnym uderzeniem! Okazuje się być nim hit What Do You Mean, który obecnie jest numerem 1 na świecie w Global Liście Radia ESKA. Wiemy, że nad produkcją nowego krążka Biebsa czuwa Skrillex, Diplo, T.I., Diddy, Rick Ross i Wale. Artysta w jednym z wywiadów zdradził, że na nowej płycie udowadnia wszystkim, że po prostu dorósł. Przekonamy się o tym słuchając tego krążka, którego premiera zaplanowana jest na 13 grudnia 2015 roku.

Do premiery płyty uszy Eskowych słuchaczy cieszyć będzie pierwszy singiel What Do You Mean, który usłyszycie już 22 września 2015 roku po godzinie 18:00 w ramach premiery w Gorącej 20. To zupełnie nowa piosenka od Biebera, na którą zagłosujecie >>> Zagłosuj na Gorącą 20

 

RW

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze