Gorąca 20 Premiera: Julian Perretta - I Cry. Uczuciowy kawałek z klubowym bitem!

2016-07-28 12:32
Gorąca 20 Premiera: Julian Perretta - I Cry. Uczuciowy kawałek z klubowym bitem!
Autor: fot. mat. prasowe Julian Perretta - I Cry

Julian Perretta - I Cry: to premiera w Gorącej 20! Brytyjski wokalista ze swoim sentymentalnym kawałkiem dołączy do grona propozycji listy przebojów Eski w czwartek, 28 lipca. Odpalcie radio punktualnie o godzinie 18:00, a już teraz obejrzyjcie teledysk do premiery w G20!

Julian Perretta - I Cry: 28.07.2016 to premiera w Gorącej 20! Kołyszący, przyjemnie brzmiący, ale jednocześnie bardzo sentymentalny kawałek włączy się do walki o Wasze głosy zaraz po godzinie 18:00. Autorem dzisiejszej premiery w G20 jest Brytyjczyk, którego znacie z hitu Miracle nagranym we współpracy z Lost Frequencies. Pamiętajcie, że Michał Celeda w tym tygodniu za Wasze głosy ma płyty Innej i Antka Smykiewicza! Dodatkowo macie szansę zgarnąć bilety na Polish Hip-Hop TV Festiwal Płock 2016! 

>>> Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Julian Perretta - kim jest autor premiery w G20?

Julian Perretta - to 25-letni, utalentowany wokalista i gitarzysta, który ma na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami, jak: Amy Winehouse, Dimitri Vegas czy ZHU! Wspólnie stworzyli nagranie pt. "Faded" i podbili wszystkie najbardziej prestiżowe listy przebojów. Młody wykonawca w swojej karierze dzielił już scenę z Lilly Allen, Markiem Ronsonem, a także rozgrzewał publiczność przed występem Beyonce! 

Julian Perretta - I Cry: premiera w G20

Piosenka zatytułowana I Cry, to drugi singiel promujący album pt. Karma. Nad krążkiem czuwał Lost Frequencies oraz Feder! Wcześniej wiodącym kawałkiem z płyty był utwór "Miracle", który znacie m.in. z Global Listy Radia ESKA. 

Julian Perretta - I Cry: nowa propozycja do listy hitów Eski. Odpalcie radio punktualnie o godzinie 18:00 - zaprasza Michał Celeda! A jeżeli chcecie, by nagranie znalazło się w ścisłym notowaniu Gorącej 20 Radia ESKA, zagłosujcie już teraz i dajcie sobie szanse na wygranie świetnych nagród. W tym tygodniu do zdobycia płyty Innej, Antka Smykiewicza oraz zaproszenia na Polish Hip-Hop TV Festiwal Płock 2016! Teledysk do dzisiejszej premiery w G20 prezentujemy poniżej:

 

RW

Najnowsze