Gorąca 20 Premiera: Jason Derulo - Stupid Love! Zobacz klip z hot scenami z łazienki [VIDEO]

2014-03-01 14:47

Nowości muzyczne 2014 w Gorącej 20 Radia ESKA to już standard - 1 marca mamy dla Was Stupid Love od Jasona Derulo. Jak na Eskowej liście przebojów poradzi sobie nowy singiel wokalisty? Jeśli będzie gorąco tak jak w teledysku do Stupid Love podczas półnagich scen w wannie, sukces gwarantowany. Podniesiecie temperaturę głosami?

Wśród nowości muzycznych 2014, które gramy dla Was w Gorącej 20 Radia ESKA, 1 marca premierowo prezentujemy Stupid Love Jasona Derulo. Kawałek na Eskowej liście przebojów zadebiutuje po 18.00. Będziecie głosować na Stupid Love? Jeśli słuchając numeru na naszej antenie przypomni się Wam teledysk do piosenki, to jesteśmy pewni, że tak.


Gorące sceny Jasona Derulo w objęciach pięknej modelki w wannie skutecznie podnoszą temperaturę przed telewizorami. Wy podgrzać atmosferę możecie swoimi klikami i wsparciem dla Jasona Derulo i jego nowego singla w G20.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze